Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi, Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Ankara Yaratıcı Drama Liderliği-Eğitmenliği Sertifika Programı

Ankara Yaratıcı Drama Liderliği-Eğitmenliği Sertifika Programı

Ankara yaratıcı drama liderliği-eğitmenliği sertifika programı, uzaktan eğitim ile devlet üniversitesi onaylı eğitim programıdır. Ankara yaratıcı drama liderliği-eğitmenliği eğitimi programına katılarak alınacak, yaratıcı drama liderlik / eğitmenlik sertifikası ile MEB’e bağlı kurumlarda, halk eğitim merkezlerinde ve özel kurumlarda, yaratıcı drama eğitmeni ya da yaratıcı drama öğretmeni olarak çalışabilirsiniz. Yaratıcı drama eğitmenliği sertifika programı Ankara ili ve ilçelerinden katılabileceğiniz eğitimdir. Ankara yaratıcı drama liderliği / eğitmenliği kursu programına hemen başvurarak yaratıcı drama liderliği / eğitmenliği sertifikası alabilirsiniz.

Yaratıcı drama eğitmenliği / liderliği sertifika programı Ankara, MEB’de egzersiz açabileceğiniz bir programdır. Yaratıcı drama liderliği kursu Ankara programı sonunda alacağınız yaratıcı drama liderliği / Eğitmenliği sertifikası ile MEB’de görev yapan öğretmenlerimiz egzersiz açabilir, yaratıcı drama seçmeli dersine eğitici olarak katılabilir. MEB’de görev almayan eğiticilerimiz de özel kurum ve kuruluşlarda yaratıcı drama eğitmeni olarak çalışabilirler.

Yaratıcı drama eğitimi Ankara programında, drama öğretmeni olacak adaylara, drama eğitimi ile ilgili birçok yöntem ve tekniklerin öğretilerek, nitelikli drama eğitmeni yetiştirmek amaçlanmaktadır.  Yaratıcı drama kursu Ankara programı sonunda, hayatınızdaki olumlu yanları görmeye başlayarak hem mantıksal hem de duygusal anlamda gelişme sağlayacaksınız.

Yaratıcı drama liderliği / eğitmenliği kursu Ankara programı, Ankara ili ve ilçelerinden katılabileceğiniz yaratıcı drama eğitmenliği uzaktan eğitim programıdır. İnternetin olduğu her yerden katılabileceğiniz drama sertifikası uzaktan eğitim programı ile zamana ve mekana bağlı kalmadan eğitiminizi alabilirsiniz.

Yaratıcı drama liderliği / eğitmenliği sertifika programı Ankara ile eğitmen alanında en çok açık olan alanlardan biri olan Yaratıcı drama eğitmenliği için eğitmen yetiştirme amaçlanmaktadır. Yaratıcı drama sertifikası ile iş arayanlar rahatlıkla iş bulabilmektedir. Ankara Yaratıcı Drama Öğretmenliği Kursu sertifikaları Üniversite onaylı olup uluslararası geçerlidir.

Bu Eğitime Kimler Katılabilir?

Ankara yaratıcı drama liderliği/eğitmenliği sertifikasını kimler alabilir? Ankara yaratıcı drama eğitmenlik sertifikası programı, tüm meslek gruplarından katılımının olabileceği program olmakla birlikte aşağıdaki meslek gruplarının katılımı öneriliyor.

 • Psikoloji
 • PDR (Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik)
 • Tıp
 • Çocuk Gelişimi
 • Okul Öncesi öğretmenleri, öğretmen adayları,
 • Sınıf Öğretmenleri, tüm branş öğretmenleri
 • Sosyoloji
 • Pedagoglar,
 • Psikologlar,
 • Rehber Öğretmenler,
 • Özel Eğitimciler,
 • İlgi duyan tüm lisans mezunları
 • Aile Danışmanları

ve ilgilenen herkes alabilir.

Devlet Üniversitesi onaylı uluslararası geçerli, Yaratıcı drama eğitmenliği-liderliği sertifika programına hemen başvurup, yaratıcı drama eğitmenlik / liderlik  sertifikası alabilirsiniz.

Ankara YARATICI DRAMA EĞİTMENLİĞİ / LİDERLİĞİ Sertifika Programına Katılmak İster misiniz?. Başvurmak ve Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat