Şirinevler Mh. Mareşal Fevzi Çakmak Cd. Gediz Sk. No: 6 Bahçelievler / İSTANBUL

Aksaray Hasta ve Yaşlı Bakımı Kursu, Hasta ve Yaşlı Bakım Sertifikası Aksaray

Aksaray Hasta ve Yaşlı Bakımı Kursu, Hasta ve Yaşlı Bakım Sertifikası Aksaray

Aksaray hasta ve yaşlı bakımı kursu, uzaktan eğitim ile devlet üniversitesi onaylı hasta bakıcı sertifikası ve yaşlı bakım sertifikası alınacak eğitim programıdır. Hasta ve yaşlı bakımı sertifikası Aksaray programı, Aksaray ili ve ilçelerinden katılabileceğiniz uzaktan eğitim ile yapılan programdır. Hasta bakıcı ve yaşlı bakım kursu Aksaray programına katılarak alınacak Aksaray hasta ve yaşlı bakım sertifikası ile hastaneler, hasta bakım merkezleri, hasta bakım evleri, huzur evlerinde hasta bakıcı ve yaşlı bakım elemanı olarak çalışabilirsiniz.

Aksaray hasta ve yaşlı bakımı kursu, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde, bakım evlerinde, hastanelerde, geriatri ve psikiyatri kliniklerinde, huzur evlerinde ve evde hasta bakımı ile uğraşan veya uğraşmak isteyen bireylerin eğitimi için hazırlanan bir eğitim programıdır. Aksaray yaşlı bakım dersleri takip edilerek eğitim sonunda hasta ve yaşlı bakım sertifikası alınır.

SERTİFİKA DEVLET ÜNİVERSİTESİ ONAYLIDIR

Aksaray hasta ve yaşlı bakımı kursu ile yaşlının ve hastanın özelliklerini tanıyabilen, günlük bakımını yapabilen, fizyoterapi ve meşguliyet terapisi yapabilen, hasta odası düzenleyebilen, yatak içi ve dışı egzersizler yaptırabilen, hastayı rahatlatabilen, hastayı yataktan kaldırabilen, hastaya ilaç verebilen, özel hastalıklarda bakım yapabilen, ilk yardım uygulayabilen Hasta bakıcı ve yaşlı bakım elemanı yetiştirmektir. Hasta ve yaşlı bakım hizmetlerinde çalışanların sertifikalandırılması ile ilgili yönetmelik doğrultusunda verilen eğitim zorunludur. Hastaneler, hasta bakım merkezleri, hasta bakım evleri, huzur evlerinde çalışmak ve personel çalıştırmak için zorunlu tutulmaktadır.

Hasta bakıcı kursları Aksaray merkezi ve ilçelerinden katılabileceğiniz programdır. Yaşlı bakım sertifikası nereden alınır?, engelli bakım sertifikası nasıl alınır diye düşünmeyin. Hasta ve yaşlı bakım sertifikası Aksaray programına katılarak, hasta bakıcı sertifikası ve yaşlı bakım sertifikası alabilirsiniz.

EĞİTİM UZAKTAN EĞİTİM ŞEKLİNDEDİR

Bu Eğitime Kimler Katılabilir?

Aksaray Hasta ve Yaşlı Bakım Kurslarına Kimler Katılabilir

– En az okuryazarlık seviyesinde diploma sahibi olanlar,
– Hasta ve Yaşlı Bakımı Sertifikası almak isteyenler,
– Hasta ve Yaşlı Bakımı ile ilgili alanlarda çalışmak isteyenler.

İş Başvurularınızda diğerlerinden farkınızı ortaya koymak ve Hasta ve Yaşlı Bakım Personeli olmak için yeterli olduğunuzu göstermesi amacıyla Hasta ve Yaşlı Bakım Personeli Sertifikasını alabilirsiniz.

Aksaray HASTA VE YAŞLI BAKIM Sertifika Programına Katılmak İster misiniz? Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat