Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi, Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Aksaray Hasta ve Yaşlı Bakımı Kursu, Hasta ve Yaşlı Bakım Sertifikası Aksaray

Aksaray Hasta ve Yaşlı Bakımı Kursu, uzaktan eğitim ile devlet üniversitesi onaylı hasta bakıcı sertifikası ve yaşlı bakım sertifikası alınacak eğitim programıdır. Hasta ve yaşlı bakımı sertifikası Aksaray programı, Aksaray ili ve ilçelerinden katılabileceğiniz uzaktan eğitim ile yapılan programdır. Hasta bakıcı ve yaşlı bakım kursu Aksaray programına katılarak alınacak Aksaray hasta ve yaşlı bakımı sertifikası ile hastaneler, hasta bakım merkezleri, hasta bakım evleri, huzur evlerinde hasta bakıcı ve yaşlı bakım elemanı olarak çalışabilirsiniz.

Hasta-ve-Yaşlı-Bakımı-Kursu

Aksaray Hasta ve Yaşlı Bakımı Kursu, Hasta ve Yaşlı Bakım Sertifikası Aksaray

Aksaray hasta ve yaşlı bakımı kursu, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde, bakım evlerinde, hastanelerde, geriatri ve psikiyatri kliniklerinde, huzur evlerinde ve evde hasta bakımı ile uğraşan veya uğraşmak isteyen bireylerin eğitimi için hazırlanan bir eğitim programıdır. Aksaray yaşlı bakım dersleri takip edilerek eğitim sonunda hasta ve yaşlı bakım sertifikası alınır.

Aksaray hasta ve yaşlı bakımı kursu ile yaşlının ve hastanın özelliklerini tanıyabilen, günlük bakımını yapabilen, fizyoterapi ve meşguliyet terapisi yapabilen, hasta odası düzenleyebilen, yatak içi ve dışı egzersizler yaptırabilen, hastayı rahatlatabilen, hastayı yataktan kaldırabilen, hastaya ilaç verebilen, özel hastalıklarda bakım yapabilen, ilk yardım uygulayabilen Hasta bakıcı ve yaşlı bakım elemanı yetiştirmektir. Hasta ve yaşlı bakım hizmetlerinde çalışanların sertifikalandırılması ile ilgili yönetmelik doğrultusunda verilen eğitim zorunludur. Hastaneler, hasta bakım merkezleri, hasta bakım evleri, huzur evlerinde çalışmak ve personel çalıştırmak için zorunlu tutulmaktadır.

Hasta bakıcı kursları Aksaray merkezi ve ilçelerinden katılabileceğiniz programdır. Yaşlı bakım sertifikası nereden alınır?, engelli bakım sertifikası nasıl alınır diye düşünmeyin. Hasta ve yaşlı bakım sertifikası Aksaray programına katılarak, hasta bakıcı sertifikası ve yaşlı bakım sertifikası alabilirsiniz.

Bu Eğitime Kimler Katılabilir?

Aksaray Hasta ve Yaşlı Bakım Kurslarına Kimler Katılabilir

– En az okuryazarlık seviyesinde diploma sahibi olanlar,
– Hasta ve Yaşlı Bakımı Sertifikası almak isteyenler,
– Hasta ve Yaşlı Bakımı ile ilgili alanlarda çalışmak isteyenler. 

Aksaray Hasta ve Yaşlı Bakımı Kursu programlarına katılarak,İş Başvurularınızda diğerlerinden farkınızı ortaya koymak ve Hasta ve Yaşlı Bakım Personeli olmak için yeterli olduğunuzu göstermesi amacıyla Hasta ve Yaşlı Bakım Personeli Sertifikasını alabilirsiniz.

HASTA VE YAŞLI BAKIM Sertifika Programına Katılmak İster misiniz? Başvurmak ve Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

Aksaray hasta bakıcılığı kursu ne zaman başlıyor, engelli bakım kursu Aksaray, engelli bakım sertifikası nasıl alınır Aksaray, halk eğitim hasta ve yaşlı bakım kursu modülleri Aksaray, hasta bakıcı sertifikası nereden alınır Aksaray, hasta bakıcı kursu bursa, hasta ve yaşlı bakım kursu sınav soruları Aksaray, hasta ve yaşlı öz bakımına destek olacakların eğitimi yıllık plan Aksaray, hasta ve yaşlı öz bakımına destek olacakların eğitimi kursu modülleri Aksaray, hasta bakıcı sertifikası Aksaray, hasta ve yaşlı bakım sertifikası Aksaray, işkur hasta ve yaşlı bakım kursu Aksaray, yaşlı bakım sertifikası nasıl alınır Aksaray
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat