iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Akıl Zeka Oyunları Formatörlük Eğitimi

Ürün Fiyatı:
1700 TL 1200 TL
Kampanya
Akıl Zeka Oyunları Formatörlük Eğitimi

Akıl zeka oyunları formatörlük eğitimi , üniversiteler iş birliği ile hazırlanan programıdır. Eğitim sonunda alınacak akıl zeka oyunları formatörlük sertifikası ile hem akıl ve zeka oyunları formatörü eğitmen eğiticisi olacaksınız hem de bu eğitimi uygulama yetkisi almış olacaksınız. Akıl zeka oyunları formatörü olarak MEB’e bağlı kurumlarda, kamu ve özel kurumlarda çalışabilirsiniz. Akıl zeka oyunları formatör kursu uzaktan eğitim şeklinde yapılan Türkiye’nin her yerinden katılabileceğiniz programdır. Sertifikalar üniversite onaylıdır.

Akıl Zeka Oyunları Formatörlük Eğitimi Nedir ?

Formatörlük eğitimi ile akıl zeka eğitmeni-uygulayıcısı olacak kişileri eğitebilecek niteliklere ve sertifikaya sahip kişileri yetiştirmektir. Eğitimin sonunda alacağınız sertifika ile akıl zeka oyunları formatörü eğitmen eğiticisi unvanı alacaksınız.

Akıl zeka oyunları eğitici eğitimi sertifika programı , MEB’in akıl ve zeka oyunları için, tüm eğitim kademelerindeki okul türlerinde egzersiz açmaya izin vermesi, ortaokullarda ise seçmeli ders olarak okutulmaya başlanması ile bu alanda ciddi bir eğitmen ihtiyacını ortaya çıkmıştır. Birçok özel sektör akıl ve zeka oyunları uygulayıcısı yetiştirmeye çalışmakta ama akıl ve zeka formatörü olmadığı için bu çalışmalar yetersiz kalmaktadır. Bu gereksinimi karşılamak için Akıl zeka oyunları formatörlük eğitimini sizler için açtık.

Eğitim Programına Kimler Katılabilir ?

Zeka oyunları formatörlük eğitmen eğiticisi sertifika programına, tüm öğretmenler, eğitimciler ve kendini bu alanda geliştirmek isteyen herkes katılabilir.

Akıl Zeka Oyunları Formatörlük Sertifikası Ne İşe Yarar ?

Sertifikasını alanlar ve mesleğin yeterliğini yerine getirenler ;

– Akıl ve zeka oyunları uygulayıcı eğitiminin tüm haklarını ve koşullarına sahip olursunuz.

– Akıl ve zeka oyunları uygulayıcısı yetiştirme hakkınız olur.

– Kamu ve Özel kurum ve kuruluşlarda seminerler verebilirsiniz.

– MEB de eğitimler düzenleyebilirsiniz.

Eğitim İçeriği

Akıl ve Zeka Oyunları Formatörlüğü eğitimi içeriğinden bazı başlıklar ;

– Akıl ve zeka Oyunları ( 75 farklı akıl ve zeka oyunu anlatılacak ve uygulanacaktır.)

– Eğitim kitapçığı

– Eğitimci eğitimi

– Sunum becerileri

Eğitim Süresi ve Şekli

Akıl zeka oyunları formatörlük eğitici eğitimi sertifika programı , internet ortamında uzaktan eğitim yöntemiyle verilmektedir. Eğitim süresi 60 gündür. Eğitime ait videolar ve dokümanlar uzaktan eğitim sistemine yüklenmiş olup, katılımcılar eğitim süresi içerisinde diledikleri gün ve saatlerde sisteme giriş yaparak eğitimlerini tamamlayabilirler.

Eğitim Süresi ve Saati : 60 Gün / 255 Ders Saati

Eğitim Şekli : Uzaktan eğitim sistemi ile internet üzerinden video ders ( A-Senkron)

Sınav Şekli ve Türü : Uzaktan eğitim sistemiyle, çoktan seçmeli test

Sertifika Sınav Hakkı : 5

Sertifika Sınavı Başarı Puanı : Minimum 50 puan

Belgelendirme : Kamu üniversitesi onaylı sertifika

Eğitime Nasıl katılabilirim? Nasıl Detaylı Bilgi Alabilirim?

Kurs programı hakkında bilgi almak için Whatsapp ve iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz ya da Hemen Bilgi Al formunu doldurabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız detaylı bilgi vermek için en kısa sürede sizlere dönüş yapacaklardır.

Eğitime katılmak için kayıt formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp