Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35/42 Maltepe / İSTANBUL

Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası Nereden Alınır?

Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası Nereden Alınır?

Akıl ve zeka oyunları eğitmenliği sertifikası nereden alınır? Akıl zeka oyunları sertifikası alırken nelere dikkat edilmelidir?

Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası Nereden Alınır?

Zeka ve akıl oyunları eğitmenliği sertifika programı ile katılımcıların kazanımlarından bahsedelim. Katılımcılar, akıl oyunları , işlem oyunları , strateji oyunları , sözcük oyunları , karma zeka-mantık oyunları , mekanik oyunlar ve en popüler kutu oyunları alanında eğitim alacak. Eğitim programına katılacak adaylar, bu eğitimi aldıktan sonra oyunları çok iyi düzeyde oynayabilecek seviyeye gelecek aynı zamanda bu oyunların eğitimini verecek hale geleceklerdir.

Akıl zeka oyunları etkinlikleri , akıl zeka oyunları ve akıl zeka oyunları örnekleri verilen akıl zeka oyunları eğitmen eğitimi sertifika programı hakkında bilgi edinmek isterseniz buraya tıklayarak eğitimin içeriğine bakabilirsiniz.

Akıl ve zeka oyunları sertifikası nereden alınır ? Akıl zeka oyunları eğitimini üniversiteden ya da üniversite ile çalışan kurumlardan almak gerekmektedir. Alınan sertifika ile okullarda seçmeli derslerdeki akıl zeka oyunları derslerine girilebilir, hafta sonu akıl zeka oyunları kursları açılabilir, akıl zeka oyunları atölyesi açılabilirsiniz. Devlet ve özel okullarda ve eğitim kurumlarında akıl zeka oyunları dersini verebilmek için akıl zeka oyunları sertifikası alınması gerekmektedir. Ancak derslere girebilmek sertifika ile mümkün olmaktadır.

Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası Almak Gerekli midir?

Akıl zeka oyunları dersi MEB müfredatında yer alan seçmeli derstir. Son dönemlerde çocuklara katkısından dolayı çok tercih edilmektedir. Veliler ve öğrenciler bu dersin açılması için çaba göstermektedir. Bir çok özel kurumlarda kayıt esnasında akıl ve zeka oyunları öğretmeni olup olmadığı sorulmaktadır. Kurum tercihinde önemli faktörlerden biri haline gelmiştir. Akıl zeka oyunları sertifikası ile akıl zeka oyunları öğretmeni olarak, resmi ve özel okullarda seçmeli zeka oyunları dersine girilebilir. Akıl zeka oyunları eğitmenliği sertifikası ile  kendi okulunuzda egzersiz açıp hem kendinize ek gelir sağlayabilir, hem de öğrencilerinize daha faydalı olabilirsiniz.

Akıl zeka oyunları öğretmenliği yapabilmeniz için gerekli akıl zeka oyunları eğitmen eğitimi ve sertifikasını Gri Danışmanlık’tan alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden katılabileceğiniz uzaktan eğitim ile yapılan, akıl ve zeka oyunları eğitmen eğitimi sertifika programı ile sizde akıl zeka oyunları eğitmeni olabilirsiniz. Hem ek gelir elde edersiniz hem de geleceğimizin teminatı olan çocukların gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey buraya tıklamak ve akıl ve zeka oyunları eğitmenlik sertifika programına katılmak.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın