Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi, Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası Nereden Alınır

Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası Nereden Alınır

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenliği Sertifikası nedir, akıl ve zeka oyunları sertifikası nereden alınır

Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası Nereden Alınır. Zeka ve Akıl Oyunları Eğitmenliği sertifika programı ile katılımcılar, Akıl oyunları, işlem oyunları, strateji oyunları, sözcük oyunları, karma zeka-mantık oyunları, mekanik oyunlar ve en popüler kutu oyunları alanında eğitim alacak. Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenliği Eğitimi programına katılacak adaylar, bu eğitimi aldıktan sonra oyunları çok iyi düzeyde oynayabilecek seviyeye gelecek aynı zamanda bu oyunların eğitimini verecek hale geleceklerdir.

Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası Nereden Alınır. Akıl Zeka oyunları eğitimini üniversiteden ya da üniversite ile çalışan kurumlardan almak gerekmektedir. Alınan sertifika ile okullarda seçmeli derslerdeki akıl zeka oyunları derslerine girilebilir, hafta sonu akıl zeka oyunları kursları açılabilir, akıl zeka oyunları atölyesi açılabilirsiniz.

Devlet ve özel okullarda ve eğitim kurumlarında akıl zeka oyunları dersini verebilmek için akıl zeka oyunları sertifikası alınması gerekmektedir. Ancak derslere girebilmek sertifika ile mümkün olmaktadır.

Akıl zeka oyunları dersi meb müfredatında yer alan seçmeli derstir. Son dönemlerde çocuklara katkısından dolayı çok tercih edilmektedir. Veliler ve öğrenciler bu dersin açılması için çaba göstermektedir. Bir çok özel kurumlarda kayıt esnasında akıl ve zeka oyunları öğretmeni olup olmadığı sorulmaktadır. Kurum tercihinde önemli faktörlerden biri haline gelmiştir.

Akıl Zeka Oyunları Sertifikası ile Akıl zeka oyunları Öğretmeni olarak, resmi ve özel okullarda seçmeli zekâ oyunları dersine girilebilir.

Akıl Zeka Oyunları Eğitmenliği sertifikası ile  kendi okulunuzda egzersiz açıp hem kendinize ek gelir sağlayabilir, hem de öğrencilerinize daha faydalı olabilirsiniz.

Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası nereden alınır diye düşünmenize gerek yok,  Akıl Zeka Oyunları Eğitmenliği Sertifikası Programımıza Katılarak Sertifikanızı Alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Kamu Üniversitesi onaylı Uluslararası geçerli Zeka oyunları sertifikası programı olan Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimine hemen başvuru yapabilirsiniz. Zeka ve Akıl Oyunları Eğitmenliği sertifikanızı alabilirsiniz.

AKIL ve ZEKA OYUNLARI EĞİTMEN EĞİTİMİ Sertifikası Almak İster misiniz?  Ayrıntılı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat