iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Cevizli Mah, Zuhal Cd. No: 44 Kat: 1, Ofis:231 34846 Maltepe/İstanbul

Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası Ne İşe Yarar?

Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası Ne İşe Yarar?

Akıl ve zeka oyunları sertifikası ne işe yarar ? akıl oyunları sertifikası ne işe yarar ? zeka oyunları sertifikası ne işe yarar ? soruları akıl zeka oyunları sertifikası almak isteyenler tarafında çok dile getiriliyor.

Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası Ne İşe Yarar?

Akıl ve zeka oyunları , çocukların ve yetişkinlerin strateji geliştirme , planlama , mantık yürütme – mantıksal bütünleme , görsel-uzamsal düşünme , sıradışı düşünme , dikkat – konsantrasyon , hafıza ve bellek alanlarında gelişimini sağlar.Akıl zeka oyunları ,  ileriyi görme, planlama ve sabır , sebat , kararlılık , karar verme , yenilgiyi hazmetme , rekabet gibi tutum ve davranışları geliştiren , kinestetik alanda uygulamaya imkan sağlayan oyunlardır. Eğitimlerde zeka ve akıl oyunlarının uygulamasında zenginlik katacak sıra dışı düşünme becerisi etkinliklerine de yer verilecek ve örnek etkinlikler paylaşılacaktır.

Bu eğitim ve sertifika ile zeka oyunları eğitiminde çocuklarda bu gelişimi sağlayan zeka oyunlarının eğiticisi ve uygulayıcısı olursunuz. Teorik ve uygulamalı eğitimlerle beraber, raporlama ve uygulama prensiplerine hakim bir eğitmen olabilirsiniz. Akıl zeka oyunları eğitmeni olarak çocuklarda oyunun önemi, geliştirdiği alanlara göre zeka oyunları konuları belirleyebilirsiniz. 

Akıl zeka oyunları etkinlikleri, akıl zeka oyunları ve akıl zeka oyunları örnekleri verilen akıl zeka oyunları eğitmen eğitimi sertifika programına hemen katılarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi’ne Kimler Katılabilir?

Akıl ve zeka oyunları sertifikası ne işe yarar ? Akıl ve zeka oyunları sertifikasını kimler alabilir ?

 • Okul öncesi eğitmenleri
 • Zeka oyunları dersi vermek isteyen öğretmenler
 • Çocuklarına daha yararlı olmak isteyen ebeveynler
 • Çocuklarla çalışmayı isteyenler,
 • Programa ilgi duyan herkes katılabilir.

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitimi ve Sertifika Ne İşe Yarar?

Akıl ve zeka oyunları sertifikası alanlar ; 

 • Tüm Eğitim Kademelerinde Hayat Boyu Öğrenme Üzerinden Okullar Hayat Bulsun Projesi Kapsamında egzersiz açabilirsiniz.
 • İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Üzerinden Egzersiz Açabilirsiniz.
 • 5.6.7. ve 8. sınıflarda Akıl ve Zeka Oyunları Seçmeli Dersine Öğretmen Olarak Katılabilirsiniz.
 • Akıl- Zeka Oyunları Kulübü Kurabilirsiniz.
 • Özel Kurum ve Kuruluşlarda Eğitim Verebilirsiniz.
 • Anaokulu, Kreş, Kolej, Zeka Kulübü, Özel Okul ve Benzeri Kurumlarda Eğitici Olarak Görev Alabilir, Zeka Oyun Merkezi Açabilirsiniz.
 • MEB’ de görev alan öğretmenler 9 sayılı karar kapsamında seçmeli derse girebilir
 • Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası Düzenleyebilirsiniz.
 • Bire bir seanslar ile outdoor çalışmalar düzenleyebilirsiniz. 

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi Sertifikası Nereden Alınır?

Akıl zeka oyunları öğretmenliği yapabilmeniz için gerekli akıl zeka oyunları eğitmen eğitimi ve sertifikasını Gri Danışmanlık’tan alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden katılabileceğiniz uzaktan eğitim ile yapılan, akıl ve zeka oyunları eğitmen eğitimi sertifika programı ile sizde akıl zeka oyunları eğitmeni olabilirsiniz. Hem ek gelir elde edersiniz hem de geleceğimizin teminatı olan çocukların gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın