Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi, Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası Nasıl Alınır

Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası Nasıl Alınır

Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası Nasıl Alınır. Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenliği Sertifika Programı daha çok öğretmenlere ve halk eğitim merkezlerinde kurs açmak isteyenlere yönelik hazırlanmıştır. Ayrıca alanında uzman eğitmenlerin gözetiminde uzman kişilerce hazırlanmış kaliteli ve verimli bir eğitim programıdır.

Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası Nasıl Alınır. Eğitim Sonunda  alacağınız sertifika ile Halk Eğitim Merkezlerinde kurs açabilirsiniz. Ayrıca isterseniz kendi okulunuzda egzersizler açabilirsiniz. Okullarınızda MEB üzerinden yada Okullar Hayat Bulsun projesi üzerinden egzersiz açabilirsiniz.

Akıl ve Zeka Oyunları gibi özel bilgi gerektiren bu alanlarda alınacak eğitimler ile hem çocuklara hem de yetişkinlere faydalı olabilir, onlara yeni bir ilgi alanı sunabilirsiniz.

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi sertifika programı MEB’de egzersiz açabileceğiniz bir programdır. Hem Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenliği aldığınız bu kurs ile birlikte MEB’de görev yapan öğretmenlerimiz egzersiz açabilir, akıl ve zeka oyunları seçmeli derse eğitici olarak katılabilir. MEB’de görev almayan eğiticilerimiz de özel kurum ve kuruluşlarda akıl ve zeka oyunları eğitmeni olarak çalışabilirler. Sertifikalar Üniversite onaylı olup uluslararası geçerlidir.

Akıl Zeka Oyunları Eğitmenliği sertifikası ile  kendi okulunuzda egzersiz açıp hem kendinize ek gelir sağlayabilir, hem de öğrencilerinize daha faydalı olabilirsiniz.

Akıl ve Zeka Oyunları çok tercih edilen ve en çok eğitmeni aranan bir sertifika programıdır. Alacağınız Sertifika ile özel okullarda iş bulabilir ek gelir sağlayabilirsiniz

Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası Nasıl Alınır? diye düşünmenize gerek yok,  Akıl Zeka Oyunları Eğitmenliği Sertifikası Programımıza Katılarak Sertifikanızı Alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Kamu Üniversitesi onaylı Uluslararası geçerli Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası Programı olan Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimine hemen başvurup, Zeka ve Akıl Oyunları Eğitmenliği sertifikanızı alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim olarak gerçekleşmektedir.

Türkiye’nin her yerinden katılabileceğiniz Akıl ve Zeka Oyunları Sertifika programına katılarak, Sizde Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmeni olabilirsiniz

AKIL ve ZEKA OYUNLARI EĞİTMEN EĞİTİMİ Sertifikası Almak İster misiniz?  Ayrıntılı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat