Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. Sakarya Sk. No: 35 Kat: 1 Maltepe/İSTANBUL

Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası Nasıl Alınır ?

Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası Nasıl Alınır ?

Akıl ve zeka oyunları sertifikası nasıl alınır ? Akıl zeka oyunları eğitmeni olmak ve akıl ve zeka oyunları eğitmenliği yapabilmek için mutlaka akıl zeka oyunları sertifikası alınmalıdır.

Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası Nasıl Alınır ?

Akıl ve zeka oyunları sertifikası nasıl alınır ? diye düşünmenize gerek yok,  Gri danışmanlık tarafından düzenlenen akıl zeka oyunları eğitmenliği sertifikası programına katılabilir ve sertifikanızı alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir. Sertifikalar üniversite onaylıdır.

Akıl zeka oyunları etkinlikleri , akıl zeka oyunları ve akıl zeka oyunları örnekleri verilen akıl zeka oyunları eğitmen eğitimi sertifika programı hakkında bilgi edinmek isterseniz buraya tıklayarak eğitimin içeriğine bakabilirsiniz.

Akıl ve zeka oyunları eğitmenliği sertifika programı daha çok öğretmenlere ve halk eğitim merkezlerinde kurs açmak isteyenlere yönelik hazırlanmıştır. Ayrıca alanında uzman eğitmenlerin gözetiminde uzman kişilerce hazırlanmış kaliteli ve verimli bir eğitim programıdır. Eğitim Sonunda  alacağınız sertifika ile Halk Eğitim Merkezlerinde kurs açabilirsiniz. Ayrıca isterseniz kendi okulunuzda egzersizler açabilirsiniz. Okullarınızda MEB üzerinden yada Okullar Hayat Bulsun projesi üzerinden egzersiz açabilirsiniz.

Akıl ve Zeka Oyunları gibi özel bilgi gerektiren bu alanlarda alınacak eğitimler ile hem çocuklara hem de yetişkinlere faydalı olabilir, onlara yeni bir ilgi alanı sunabilirsiniz. Akıl ve zeka oyunları eğitmen eğitimi sertifika programı MEB’de egzersiz açabileceğiniz bir programdır. Hem Akıl ve zeka oyunları eğitmenliği aldığınız bu kurs ile birlikte MEB’de görev yapan öğretmenlerimiz egzersiz açabilir, akıl ve zeka oyunları seçmeli derse eğitici olarak katılabilir. MEB’de görev almayan eğiticilerimiz de özel kurum ve kuruluşlarda akıl ve zeka oyunları eğitmeni olarak çalışabilirler. Sertifikalar Üniversite onaylı olup uluslararası geçerlidir.

Akıl zeka oyunları eğitmenliği sertifikası ile  neler yapabiliriz ? Kendi okulunuzda egzersiz açıp hem kendinize ek gelir sağlayabilir, hem de öğrencilerinize daha faydalı olabilirsiniz. Akıl ve zeka oyunları çok tercih edilen ve en çok eğitmeni aranan bir sertifika programıdır. Alacağınız sertifika ile özel okullarda iş bulabilir ek gelir sağlayabilirsiniz.

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi Sertifikası Nereden Alınır ?

Akıl zeka oyunları öğretmenliği yapabilmeniz için gerekli akıl zeka oyunları eğitmen eğitimi ve sertifikasını Gri Danışmanlık’tan alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden katılabileceğiniz uzaktan eğitim ile yapılan, akıl ve zeka oyunları eğitmen eğitimi sertifika programı ile sizde akıl zeka oyunları eğitmeni olabilirsiniz. Hem ek gelir elde edersiniz hem de geleceğimizin teminatı olan çocukların gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey buraya tıklamak ve akıl ve zeka oyunları eğitmenlik sertifika programına katılmak.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp