iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Cevizli Mah, Zuhal Cd. No: 44 Kat: 1, Ofis:231 34846 Maltepe/İstanbul

Akıl ve Zeka Oyunları Öğretmenleri Ne Kadar Maaş Alır?

Akıl ve Zeka Oyunları Öğretmenleri Ne Kadar Maaş Alır?

Akıl ve zeka oyunları öğretmenleri ne kadar maaş alıyor ? Zeka oyunları eğitmenleri maaşları son yıllarda artış göstermiştir. Akıl ve zeka oyunları öğretmenlerinin yaptıkları işleri, çalışma koşullarını ve maaşları hakkında bilgiler yazımızda.

Akıl ve Zeka Oyunları Öğretmeni Ne Kadar Maaş Alır?

Akıl ve zeka oyunları öğretmenleri ne kadar maaş alıyor ? Öğretmenin hangi şekilde ve nerede çalıştığına göre değişir. Alınacak ücret tam zamanlı ya da yarı zamanlı çalışma şekline göre değişir. Farklı kurumlarda haftanın bazı günleri anlaşıp çalışarak iyi gelir elde edilebilir.

Akıl zeka oyunları etkinlikleri , akıl zeka oyunları ve akıl zeka oyunları örnekleri verilen akıl zeka oyunları eğitmen eğitimi sertifika programına hemen katılarak akıl ve zeka oyunları sertifikası alabilirsiniz.

Akıl ve zeka oyunları öğretmenleri ne kadar maaş alıyor ? Akıl ve zeka oyunları öğretmenlerinin maaşları 657 sayılı Devlet memuru statüsünde çalışanlar her sene yılda iki defa ocak ve temmuz ayında zam almaktadırlar. Her zam döneminde aldıkları zam oranı ise %3 lük bir dilimdir ve ek olarak evli olan ve eşi çalışmayan bir akıl ve zeka oyunları eğitmeni maaşına ilave olarak aile yardım tazminatı ve çocuğu olanlar için yaş grubuna göre değişiklik gösteren bir rakam ilave edilmektedir.

Akıl ve zeka oyunları öğretmenleri maaşları Ocak döneminde aldığı maaş devlet okullarında en az asgari ücret seviyesinde alınmaktadır.

Özel okullar da akıl ve zeka oyunları eğitmenleri maaşları ise ortalama asgari ücret seviyesinde olmaktadır.

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi Sertifikası Nereden Alınır?

Akıl zeka oyunları öğretmenliği yapabilmeniz için gerekli akıl zeka oyunları eğitmen eğitimi ve sertifikasını Gri Danışmanlık’tan alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden katılabileceğiniz uzaktan eğitim ile yapılan, akıl ve zeka oyunları eğitmen eğitimi sertifika programı ile sizde akıl zeka oyunları eğitmeni olabilirsiniz. Hem ek gelir elde edersiniz hem de geleceğimizin teminatı olan çocukların gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın