iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Cevizli Mah, Zuhal Cd. No: 44 Kat: 1, Ofis:231 34846 Maltepe/İstanbul

Akıl ve Zeka Oyunları Öğretmeni Nasıl Olunur?

Akıl ve Zeka Oyunları Öğretmeni Nasıl Olunur?

Akıl ve Zeka Oyunları Öğretmeni olabilmek için sertifika alabilmek oldukça önemlidir. Gerekli kurslara katılım sağladıktan ve yetki belgenizi elde ettikten sonra dilediğiniz kurum ve kuruluşta öğretmenlik yapabilirsiniz. Oldukça geniş bir istihdam olanağı sağlayan kurs, nitelikli bir ekip tarafından hazırlanmaktadır. Bu sayede siz de alanınızın en iyisi olmak için bir adım atabilirsiniz. Hem devlet hem de özel kurumlarda öğretmenlik yapabilir, çocuklar ile kaliteli bir iletişim kurmanın tekniklerini öğrenebilirsiniz.

Akıl ve Zeka Oyunları Öğretmeni Kimler Olur?

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmeni çocuklar ile kaliteli bir iletişim kurmaya yatkın, nitelikli eğitmenlerdir. Bu alanda tüm katılımcılardan çocuklara ilgili olmaları beklenmektedir. Aynı zamanda onlara fayda sağlamak için istekli tüm adaylar, minimum 50 puan aldıkları takdirde Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmeni olarak iş hayatına atılabilmektedir.

Akıl zeka oyunları eğitmen eğitimi sertifika programına ;

– Okul öncesi Öğretmenler

– Eğitim sektöründe çalışmak isteyenler

– Zeka oyunları eğitmenliği yapmak isteyenler

– Çocuklarla keyifli oyunlar oynamak isteyenler

– Zeka oyunları dersi vermek isteyen öğretmenler

– Çocuklarına daha fazla yararlı olmak isteyen ebeveynler

– Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi veya özel okullarda görev alan öğretmenler katılabilir.

Zeka Oyunları Eğitmeni Ne İş Yapar?

Akıl ve Zeka Oyunları Öğretmeni okullarda öğrenciler ile iletişim halinde olan eğitmenlerdir. Onlara akıl ve zekâ alanında çeşitli oyunlar oynatarak pratik yapmaları için ortam hazırlayan kişilerdir. Eğitmenler, birçok farklı alanlarda gelişimlerini desteklemeye yönelik hem teorik hem de pratik faaliyetler yaptırmaktadır. Dolayısıyla eğitim de bu alana hizmet etmekte ve e – devlette sorgulanabilen kapsamlı bir yapıda sunulmaktadır. Aynı zamanda üniversite onaylı bir kurs olan zeka eğitmenliği, profesyonel bir kadro tarafından hazırlanan dersleri ile dikkat çekmektedir.

Akıl ve Zeka Oyunları Öğretmeni Ne Kadar Maaş Alır?

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmeni olan kişilerin alacakları maaş miktarı çalıştıkları kuruma göre değişkenlik göstermektedir. Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmeni adayları kurs bitiminde istihdam edecekleri kurum ve kuruluşlara göre maaş aralıklarını da belirleyebilirler. Bu anlamda önü açık bir iş fırsatı olan zeka oyunları eğitmenliği, üniversiteler ile işbirliği içinde hazırlanan üniversite onaylı bir programdır. Siz de çocuklar ile olan iletişiminizin kalitesini artırmak ve nitelikli bir eğitmen olabilmek için bir an önce kursa başlayabilirsiniz.

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi sertifika programına katılarak e devletten sorgulanabilen üniversite onaylı akıl ve zeka oyunları eğitmenlik sertifikası sahibi olabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın