Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35/42 Maltepe / İSTANBUL

Akıl ve Zeka Oyunları Kursu

Akıl ve Zeka Oyunları Kursu

Akıl ve Zeka Oyunları Kursu, üniversite onaylı, e – devlette sorgulanabilen üniversite onaylı sertifika alınacak kapsamlı bir sürece sahiptir. Katılımcıların sertifika alması durumunda pek çok alanda istihdam edebilmesine olanak tanır. Siz de hem kamu hem özel kurumlarda iş hayatına atılmak için bu kurs tercih edebilirsiniz. Çoktan seçmeli sınavları ile başarı düzeyinizin ölçüldüğü bu süreçte eğitim uzaktan verilmektedir. Kendi müsaittik durumunuza göre derslere dahil olarak süreci tamamlayabilirsiniz.

Akıl ve Zeka Oyunları Kursu Ne İşe Yarar?

Akıl ve Zeka Oyunları Kursu, eğitmenlik yapabilmeniz için hazırlanmış nitelikli bir süreçtir. Üniversiteler ile işbirliği içinde hazırlanan kurs, oldukça donanımlı ve profesyonel bir ekibi de bünyesinde barındırmaktadır. Eğitim uzaktan olup minimum 50 puana ulaşıldığı takdirde sertifika alabileceğiniz bir yapıdadır. Bu süre zarfında akıl ve zeka oyunları hakkında hem teorik hem de pratik bilgiler edinebilirsiniz.

Zeka Oyunları Kursunda Hangi Oyunlar Var?

Akıl ve Zeka Oyunları sertifika eğitimi bünyesinde zeka oyunları, çit, diksit, patika, sudoku, kendoku, tangram, çarpma, jenga ve dizios gibi pek çok farklı oyun mevcuttur. Çocuklara yönelik pek çok zeka geliştirici, faydalı oyunlar öğretilmektedir. Hem oyunların nasıl oynanacağı hem de çocuklar ile nasıl iletişim kurulacağı gibi pek çok soruya da yanıt vermektedir. Kurs bu açıdan oldukça faydalı bir içerik akışına sahiptir. Çocuklara fayda sağlamak ve onlarla kaliteli iletişim kurmak isteyenler için uygun bir eğitimdir.

Akıl ve Zeka Oyunları Kursunu Kimler Açabilir?

Akıl ve Zeka Oyunları Kursu açabilmek için öncelikli olarak bir yetki belgesine sahip olmalısınız. Kurs, üniversiteler ile işbirliği içinde hazırlanan ve aynı zamanda e – devlette sorgulanabilen bir niteliğe sahiptir. Siz de eğitimi tamamladıktan sonra başarı sınavına girip minimum 50 puan alırsanız başarılı sayılıyor ve sertifika sahibi alabiliyorsunuz. Oldukça keyifli ve faydalı ilerleyen bu sürecin sonunda sertifika sahibi olan her aday bir kurs açma hakkına sahiptir. Kısa sürede kapsamlı bilgiler elde edebileceğiniz kursa Gri Danışmanlık üzerinden ulaşabilirsiniz. Alanınızda başarı sağlamak, profesyonel bir ekip tarafından yararlı bilgiler edinmek için eğitime başlayabilirsiniz.

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi sertifika programına katılarak e devletten sorgulanabilen üniversite onaylı akıl ve zeka oyunları eğitmenlik sertifikası sahibi olabilirsiniz. Kayıt formunu doldurarak hemen başvuru yapabilirsiniz. Eğitim içeriğini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın