Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35/42 Maltepe / İSTANBUL

Akıl ve Zeka Oyunları Kursu Fiyatları

Akıl ve Zeka Oyunları Kursu Fiyatları

Akıl ve zeka oyunları kursu fiyatları , kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, gruptaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sitemizde yer alan kursumuzu inceleyerek zeka oyunları kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Akıl ve Zeka Oyunları Kursu Fiyatları

Zeka ve akıl oyunları kursu fiyatları , kursun içeriği katılımcıların yaş grubuna göre değişiklik gösterir. Çocukların dikkatini geliştirecek ve algı becerilerini yükseltecek oyunların yanı sıra yaratıcılıklarını, hayal güçlerini ve düşünme kapasitelerini artıracak oyunlar olmasına dikkat edilir. Zeka oyunlar kursunun içeriği; akıl yürütme ve işlem oyunları, sözel oyunlar, strateji oyunları, hafıza oyunları gibi kategorilerden oluşur.

Akıl zeka oyunları etkinlikleri , akıl zeka oyunları ve akıl zeka oyunları örnekleri verilen akıl zeka oyunları eğitmen eğitimi sertifika programı hakkında bilgi edinmek isterseniz buraya tıklayarak eğitimin içeriğine bakabilirsiniz.

Çabuk öğrenmede geleceğin metodu “Akıl ve Zeka Oyunları” dır. 2004 yılından bu yana Türkiye’de ana okullarında, ilk, orta ve lise okullarında, üniversitelerde, AVM’ler, Fuarlar ve çeşitli ortamlarda tanıtılan “Akıl ve Zekâ Oyunları” zihni açan, aklı çalıştıran, öğrenmeyi kolaylaştıran, çabuk öğrenmeyi sağlayan bir eğitim metodudur. Bu metot yıllar öncesinde ileri dünya ülkelerinde bir öğreti metotu olarak okullarda her seviye de öğretilmektedir.

Zeka ve Akıl Oyunları Kursunun Çocuklar İçin Faydaları Nelerdir?

 • Çocukların renk, sayı gibi kavramları daha kolay öğrenmelerini sağlar.
 • Hızlı ve doğru karar vermelerine  yardımcı olur.
 • Konsantrasyonlarını ve motivasyonlarını güçlendirir.
 • Planlı ve sistemli çalışma alışkanlığı edinmelerini sağlar.
 • Yeteneklerini geliştirmelerini sağlar.
 • Merak duygularını geliştirir.

Kimler Katılmalı?

 • Okul öncesi eğitmenleri
 • Zeka oyunları dersi vermek isteyen öğretmenler
 • Çocuklarına daha yararlı olmak isteyen ebeveynler
 • Çocuklarla çalışmayı isteyenler,
 • Programa ilgi duyan herkes katılabilir,

Zeka ve akıl oyunları kursu fiyatları için iletişim numaralarımızdan arayarak güncel fiyatları öğrenebilirsiniz. Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmeni nasıl olabilirim diye düşünüyorsanız kurumumuzda açılan kurslara katılabilir sizde akıl ve zeka oyunları eğitmeni olabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim olarak verilmekte ve sertifikamız kamu üniversitesi onaylı uluslararası geçerli sertifikalardır. Almış olacağınız akıl zeka oyunları eğitmen eğitimi sertifikası ile meb’de çalışan öğretmen iseniz egzersiz açabilirsiniz. Meb’de çalışan öğretmen değilseniz özel kurumlarda Akıl zeka oyunları eğitmeni olarak çalışabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz.

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi Sertifikası Nereden Alınır?

Akıl zeka oyunları öğretmenliği yapabilmeniz için gerekli akıl zeka oyunları eğitmen eğitimi ve sertifikasını Gri Danışmanlık’tan alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden katılabileceğiniz uzaktan eğitim ile yapılan, akıl ve zeka oyunları eğitmen eğitimi sertifika programı ile sizde akıl zeka oyunları eğitmeni olabilirsiniz. Hem ek gelir elde edersiniz hem de geleceğimizin teminatı olan çocukların gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. ,

Yapmanız gereken tek şey buraya tıklamak ve akıl ve zeka oyunları eğitmenlik sertifika programına katılmak.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın