Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi, Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Akıl Ve Zeka Oyunları Eğitmenliği Meb

Akıl Ve Zeka Oyunları Eğitmenliği Meb

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenliği MEB tarafından, 2012-2013 öğretim yılı başında 4+4+4 eğitim modeli ile uygulamaya konan seçmeli derslerden bir tanesi de zeka oyunları dersidir. Uygulamaya konan Zeka oyunları dersi halen seçilen okullarda uygulanmakta olan bir ders. Bu Dersi Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenliği Meb Onaylı veya üniversite onaylı sertifikası alan eğitmenler vermektedir

Zeka Oyunları kursu Meb’de seçmeli ders olarak açılmaktadır. Zeka (akıl) oyunları dersinde öğrencilerin sahip oldukları zekâ potansiyellerinin farkına varmalarının sağlanması, sahip oldukları potansiyelin geliştirmesi; karşılaştıkları problemler karşısında orijinal ve yeni çözüm yolları geliştirmesi, pratik düşünmesi, sorun durumunda doğru kararlar verebilmesi gibi bir dizi beceri ve yeterliliklerin geliştirmesi amaçlanmaktadır.

MEB Akıl Zeka Oyunları Eğitimini müfredata koyarak sayısal ve sosyal zekanın gelişmesine büyük katkı sağlamıştır. Eğitim materyalini bulmak ve dersin amacına uygun bir şekilde işlemek için küçük bir eğitim, meb onaylı akıl ve zeka oyunları sertifikası yada üniversite onaylı akıl ve zeka oyunları sertifikası almak yeterli olacaktır. Zeka oyunları dersinde kullanabileceğimiz yüzlerce materyal vardır. bu materyalleri hangi amaçla ve öğrencide neyi geliştireceğinin bilinmesi gerekmektedir.

Meb Onaylı akıl ve zeka oyunları Sertifikası ile üniversite onaylı Sertifikaların geçerlilik olarak arasında fark yoktur. Bu sertifikalar Meb bünyesinde egzersiz açabilir, ek gelir sağlayabilirsiniz

Akıl zeka oyunları kursu meb içerinde nitelikli eğitimin önemli bir parçasıdır. Bireylerin akıl zeka oyunlarıyla edindikleri kazanımlar, akademik gelişimlerini , zamanı daha verimli ve keyifli kullanmayı da beraberinde getirmektedir. Bütün eğitimlerde hedeflenen çocuk merkezli eğitim anlayışını akıl zeka oyunlarıyla birlikte eğitim sürecinde görmekteyiz.

Akıl ve Zeka oyunları kursu meb ve özel kurumlarda eğitim verecek eğitmenler yetiştirmek amacıyla alanında uzman eğitmenlerle hazırladığı bu eğitim seti katılımcılara eğitimin amacından, öğrenciye sağlayacağı faydaya kadar her şeyi anlatırken oyunların nasıl oynandığını da görsel olarak anlatmıştır. Bu eğitimi alan öğreticiler akıl-zeka oyunlarını en iyi şekilde öğrenecek ve en uygun şekilde kendi öğrencilerine aktaracaklardır. Eğitimimiz Türkiye’nin En Kapsamlı Akıl Zeka Oyunları Eğitici Eğitimi olup toplam 40 saat sürmektedir.

Akıl Zeka Oyunları Eğitmenliği Sertifikası Programımıza Katılarak Sertifikanızı Alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Kamu Üniversitesi onaylı Uluslararası geçerli Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası Programı olan Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimine hemen başvurup, Zeka ve Akıl Oyunları Eğitmenliği sertifikanızı alabilirsiniz.

AKIL ve ZEKA OYUNLARI EĞİTMEN EĞİTİMİ Sertifikası Almak İster misiniz?  Ayrıntılı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat