Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi, Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenliği İş İlanları

Akıl Ve Zeka Oyunları Eğitmenliği İş İlanları

Akıl ve Zeka Oyunları Öğretmeni aranıyor, akıl oyunları öğretmeni aranıyor. Zeka ve akıl oyunları eğitmeni aranıyor gibi ilanlarla çok karşılaşmaktayız. Öncelikle akıl ve zeka oyunları eğitmenliği eğitiminin amacı nedir. Akıl ve zeka oyunları eğitmenliği iş ilanları nasıl takip edilecek ve iş başvurusu yaparken nelere dikkat edilecek

Akıl ve Zeka oyunları dersinde, Yeni sistemle seçmeli ders olarak müfredata giren Zeka Oyunları Dersi anlatılacaktır. Ayrıca dersin nasıl ve neyle işleneceği ile ilgili bilgi ve beceri kazandırmak.

Zekâ ve Akıl Oyunları Eğitmenliği sertifika programında katılımcılara çocuklarda oyunun önemi anlatılacak. Ayrıca geliştirdiği alanlara göre zekâ oyunları konularında, teorik ve uygulamalı eğitimlerle beraber, raporlama ve uygulama prensiplerine de yer verilmektedir.

Her branştan anaokul, ilkokul, ortaokul ve lise öğretmenlerinin katıldığı  eğitim programında, özellikle bu mesleğini sürdüren kişilere üstün zekâlılar ile iyi iletişim kurabilmenin yolları öğretilmektedir.

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenliği İş İlanları

Aradığınız işe uygun Akıl Ve Zeka Oyunları Eğitmenliği İş İlanlarına ister telefonla doğrudan iş başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca online iş başvurusu yapabilirsiniz. Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenliği olarak iş arıyorum diyorsanız. Akıl ve Zeka Oyunları öğretmeni arayanlar tarafından yayınlanan ilanlara iş başvurusu yapabilirsiniz.

AKIL VE ZEKA OYUNLARI EĞİTMEN EĞİTİMİ Sertifikası Almak İster misiniz?  Ayrıntılı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat