iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35/42 Maltepe / İSTANBUL

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmeni Kimdir, Ne İş Yapar, Nerelerde Çalışır?

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmeni Kimdir, Ne İş Yapar, Nerelerde Çalışır?

Akıl ve zeka oyunları eğitmeni kimdir ? akıl zeka oyunları eğitmeni ne iş yapar ? akıl zeka oyunları eğitmeni nerelerde çalışır ? akıl zeka oyunları eğitmeni nasıl olunur ? akıl zeka oyunları iş imkanları nasıldır ? sorularının yanıtına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmeni Kimdir, Ne İş Yapar, Nerelerde Çalışır?

Uzaktan eğitim sistemiyle gerçekleştirilen akıl ve zeka oyunları eğitim programını video eğitimi şeklinde sunmaktadır. Size özel tanımlanan kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptığınız ara yüzde eğitimin tüm videoları mevcuttur. Eğitim dokümanları yüklü halde olup bilgisayarınıza kolaylıkla indirebilirsiniz.

Sınavlar online gerçekleşip dilediğiniz zaman da sınavlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sınavdan herhangi bir şekilde kalmanız durumunda sistem size otomatik olarak defalarca girme hakkını sağlar. En son katılım gerçekleştirilen sınavın notu geçerli olup, geçme notu 50 puandır.

Akıl zeka oyunları etkinlikleri , akıl zeka oyunları ve akıl zeka oyunları örnekleri verilen akıl zeka oyunları eğitmen eğitimi sertifika programı hakkında bilgi edinmek isterseniz buraya tıklayarak eğitimin içeriğine bakabilirsiniz.

Akıl ve zeka oyunları eğitmeni kimdir ? Uzaktan Eğitim ile ; Mekandan zamandan bağımsız internetinizin olan her yerden rahatlıkla eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. Eğitim videoları tekrar tekrar izleyip bol doküman sayesinde herhangi bir ders kaçırmazsınız.

Ayrıca açık kaynaklı kaynaklarla da kursiyerlerimiz desteklenerek, eğitim ile birlikte dokümanda da geniş bir yelpaze ile eğitim pekiştirilmesi sağlanır. Zorunlu ders saatlerinden muaf olmanız ile birlikte sosyal yaşantınızı etkilenmeden dersleri izlemenizi sağlar.

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi Sertifikasıyla birlikte;

  • 9 Sayılı karar kapsamında Akıl ve Zeka Oyunları seçmeli dersinde öğretmen olarak yer alabilirsiniz.
  • Halk Eğitim Merkezi Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü üzerinden Okullar Hayat Olsun projesi kapsamında egzersiz açabilirsiniz.
  • İl / İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü üzerinden ders dışı faaliyetler olarak egzersiz açabilirsiniz.
  • Akıl ve Zeka Oyunları kulübü kurabilir, Turnuvalara katılabilirsiniz.
  • Özel kurum ve kuruluşlar da Akıl ve Zeka Oyunları eğiticisi olarak yer alabilirsiniz.
  • Outdoor uygulamalarla bire bir ya da grup çalışmaları uygulayabilirsiniz.

Akıl Zeka Oyunları Eğitmenlik Eğitimi’ne Kimler Katılabilir?

Akıl ve zeka oyunları eğitmeni kimdir ? eğitime kimler katılabilir ? Her branştan anaokulu , ilkokul , ortaokul, lise öğretmenleri ve alana ilgi duyan üniversite öğrencileri akıl zeka oyunları eğitmenliği Sertifikası programına katılarak sertifikanızı alabilirsiniz.

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi Sertifikası Nereden Alınır?

Akıl zeka oyunları öğretmenliği yapabilmeniz için gerekli akıl zeka oyunları eğitmen eğitimi ve sertifikasını Gri Danışmanlık’tan alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden katılabileceğiniz uzaktan eğitim ile yapılan, akıl ve zeka oyunları eğitmen eğitimi sertifika programı ile sizde akıl zeka oyunları eğitmeni olabilirsiniz. Hem ek gelir elde edersiniz hem de geleceğimizin teminatı olan çocukların gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey buraya tıklamak ve akıl ve zeka oyunları eğitmenlik sertifika programına katılmak.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın