Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35/42 Maltepe / İSTANBUL

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitimi Ne İşe Yarar?

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitimi Ne İşe Yarar?

Akıl ve Zeka Oyunları eğitimi, akıl zeka oyunları eğitmenliği sertifika programı sonunda üniversite onaylı sertifika alınmaktadır. Alınacak bu sertifika kendi işinizi yapabilmenize imkan sunar. Yetki belgesi niteliğindeki bu sertifika ile çeşitli kurum ve kuruluşlarda da çalışma imkanı elde edersiniz. Aynı zamanda düzenli bir gelir kazanabileceğiniz devlet kurumlarında da istihdam edebilirsiniz. Çocuklara ilgi duyan ve onlara fayda sağlamak isteyen herkesin dahil olabileceği kurs oldukça kapsamlı ve nitelikli bir yapıdadır. Alana dair çeşitli bilgiler öğrenebileceğiniz eğitim aynı zamanda e – devlette de sorgulanabilmektedir.

Zeka Oyunları Sertifikası Nereden Alınır?

Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası Gri Danışmanlık bünyesinde yer alan eğitimlerden başarı ile geçildiği takdirde sahip olunan bir belgedir. Minimum 50 puana erişerek sertifika almaya hak kazanan katılımcılar, bu belge ile diledikleri kurum ve kuruluşlarda istihdam edebilmektedir. Oldukça kapsamlı ve profesyonel bir ekip tarafından hazırlanan kurs içeriği, aynı zamanda E – Devlet platformunda da sorgulanabilmektedir. Keyifli ve nitelikli bir program içeriği sunan zeka oyunları sertifika kursu sonunda dilediğiniz kurumda istihdam edebilme şansına da erişirsiniz.

Zeka Oyunları Sertifika Eğitimi Nasıl Alınır?

Akıl ve zeka oyunları eğitimi uzaktan eğitim sisteminde ilerleyen bir kurs sürecini bünyesinde barındırmaktadır. Bu eğitim sürecini başarı ile tamamladığınız zaman kolaylıkla belge sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli firma ve kurumlarda istihdam edebilme imkanı da elde edersiniz. Sertifika almak için derslere düzenli olarak katılım sağlamanız ve minimum 50 puan alabilmeniz gerekmektedir.

Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası Meb Onaylı

Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası hem kamu üniversiteleri ile işbirliği içinde tasarlanan hem de E – Devlet’te sorgulanabilen bir yapıdadır. Aynı zamanda Milli Eğitim Bakanlığı’ndan da onaylı kurslardan da bu eğitimi ve sertifikayı alabilmektesiniz. Zeka oyunları sertifika eğitimi oldukça kapsamlı bir eğitimdir. Çocuklara yönelik akıl oyunları, oyunların nasıl oynanabileceği konusunda özel bilgiler yer almaktadır. Bu eğitim programı sayesinde hem çocuklar ile olan iletişiminizin kalitesini artırabilir hem de onlara uygun faaliyetleri keşfedebilirsiniz. Yalnızca eğitmen olmak isteyenler değil ebeveynler tarafından da tercih edilen bir sertifika programıdır. Oldukça kapsamlı bir ekip tarafından tasarlanan eğitim sayesinde siz de alanınızda başarı sağlayabilirsiniz.

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi sertifika programına katılarak e devletten sorgulanabilen üniversite onaylı akıl ve zeka oyunları eğitmenlik sertifikası sahibi olabilirsiniz. Kayıt formunu doldurarak hemen başvuru yapabilirsiniz. Eğitim içeriğini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın