Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35/42 Maltepe / İSTANBUL

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitici Eğitimi Kursu

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitici Eğitimi Kursu

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitici Eğitimi herkesin katılım sağlayabileceği sertifikalı bir kurstur. Üniversiteler ile ortak olarak hazırlanan eğitim programında oldukça önemli bilgiler yer almaktadır. Programa katılım sağlayan ve başarı sınavından geçer not alan her adayın e – devlet sisteminde sorgulanabilen onaylı bir belgesi mevcuttur. Bu sertifika ile Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde istihdam edebilme şansı da kazanabilirsiniz. Eğitmen olarak egzersiz açabilir ve öğrencilerinizi bu alanda geliştirebilirsiniz.

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitici Eğitimi Kursuna Kimler Katılabilir?

Akıl ve Zeka Oyunları Formatörlük Eğitimi için katılım sağlayabilmek adına bazı kriterler mevcuttur. Bu kriterler arasında ilgili alanlardan mezun olunması avantajlıdır. Örneğin; okul öncesi, ve çocuk gelişim gibi branşlardan mezun olan tüm bireyler kursa katılım sağlayabilmektedir. Zeka oyunları eğitici eğitimi sertifika programına, tüm öğretmenler, eğitimciler ve kendini bu alanda geliştirmek isteyen herkes katılabilir. Fakat bu bölümler dışında bir eğitim görenler de rahatlıkla sertifika kursuna katılabilmektedir.

Online Akıl ve Zekâ Oyunları Eğitimi Kazanımları Nelerdir?

Akıl ve Zeka Oyunları Formatörlük Eğitimi sayesinde çocuklar ile olan iletişiminizi güçlendirebilirsiniz. Bu ilişkide kaliteyi artırarak onların ihtiyaçlarını bütünüyle kavrama yetkinliğine ulaşırsınız. Aynı zamanda özel ve devlet tabanlı kurumlarda çalışma şansı da elde edersiniz. Kurs bitiminde yer alan başarı sınavı sonunda geçer not alındığı takdirde MEB bünyesinde çalışma fırsatı da sunulmaktadır. Bu sertifika ile egzersiz açıp çeşitli kulüpler kurabilirsiniz. Geniş istihdam alanının mevcut olduğu kurs ile çeşitli kurum ve kuruluşlara başvurabilirsiniz.

Eğitim ve Sertifika Nereden Alınır?

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitici Eğitimi Gri Danışmanlık bünyesinde sizlere sunulmaktadır. Dileyen herkes bu alanda eğitime katılım sağlayabilmektedir. Uzaktan bir eğitim sisteminde ilerleyen sertifika kursu nitelikli bir ekip tarafından hazırlanmaktadır. 60 gün süren program sonunda 255 saatlik sertifika alınmaktadır. Bilgisayar, tablet ve telefonlarınızdan dahil olabileceğiniz eğitim sisteminin sonunda çoktan seçmeli bir test sınavı yapılmaktadır. Geçer not almayı başaran katılımcılar sertifika alarak yetki belgeleri ile istihdam etme ayrıcalığını yaşarlar. Siz de kendi istek ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak bu kursu tercih edebilir ve çocuklara fayda sağlayacağınız bir alanda çalışma şansı elde edebilirsiniz.

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitici Eğitimi sertifika programına katılarak e devletten sorgulanabilen üniversite onaylı akıl ve zeka oyunları formatörlük sertifikası sahibi olabilirsiniz. Kayıt formunu doldurarak hemen başvuru yapabilirsiniz. Eğitim içeriğini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın