cuzdan destek1 sunum bilgi gazete nakliye dunya gulenyuz yorum arti urun klasor elmas monitor iletisim telefon bilim anlasma alinti video canta soru sepet foto kalp ampul kampanya destek2 kullanici konum bina istatistik ok mouse kurumsal zar liste ev ceptelefonu sozlesme takvim duyuru yildiz menu saat pdf ayar whatsapp para deney tamir
Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Akıl ve Zeka Oyunları Ders Dokümanları

Akıl ve Zeka Oyunları Ders Dokümanları

Akıl ve zeka oyunları ders dokümanları derlenmiştir. Meb zeka oyunları dersi seçmeli ders olarak müfredata eklenmiştir. Meb zeka oyunları ders programı 5. 6. 7. ve 8. sınıflar için uygulamaya konulmuştur.

Akıl ve Zeka Oyunları Ders Dokümanları

Akıl ve zeka oyunları ders dokümanları ; akıl ve zeka oyunları yıllık plan , akıl ve zeka oyunları materyalleri ile akıl ve zeka oyunları pdf ve zeka ve akıl oyunları ders ve etkinlik kitabı olarak derlenmiştir.

2013 yılında, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından seçmeli ders haline getirilen zeka oyunları , Türkiye genelinde 140 bine yakın 5. Sınıf öğrencisi tarafından tercih edilmiştir. 2013 – 2014 eğitim yılında 6. sınıflar, 2014-2015 yılında da 7. sınıflar zeka oyunlarını seçmeli ders olarak almıştır.

Akıl ve zeka oyunları eğitici eğitimi ile sizde, görev yaptığınız okulda öğretmen olarak derslere girebilir ya da okul öncesi, ilköğretim, orta öğretim ve ya lise kademesinde egzersiz ile öğrencileri akıl ve zeka oyunları ile tanıştırabilirsiniz.

Akıl zeka oyunları etkinlikleri , akıl zeka oyunları ve akıl zeka oyunları örnekleri verilen akıl zeka oyunları eğitmen eğitimi sertifika programı hakkında bilgi edinmek isterseniz buraya tıklayarak eğitimin içeriğine bakabilirsiniz.

Akıl ve Zeka Oyunları Ders Dokümanları ve Müfredat Ve Yıllık Plan Örnekleri

Akıl ve zeka oyunları ders dokümanları örnekleri ile akıl zeka oyunu dersine girecek öğretmenleri sınıflara göre düzenleme yapabilirler.

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenlik Sertifika Programı Kazanımları

Akıl ve zeka oyunları eğitmen eğitimi programına katılan bireyler ;

  • Zeka oyunlarını öğretebilir
  • Zeka oyunları hakkında, genel kavramlar üzerinde açıklamalar yapabilir
  • Zeka oyunları türleri hakkında bilgi verebilir
  • Çözüm yöntemlerini uygulayabilir ve anlatabilir
  • Zeka oyunları etkinliği yapabilir
  • Zeka oyunları takımı seçebilir
  • Verilen kaynakları kullanabilir

Eğitim Uzaktan eğitim sistemi ile verilmektedir. İnternet olan her noktadan derslere katılım sağlayabilirsiniz. Size sağlanan kullanıcı adı ve şifre ile birlikte girmiş olduğunuz arayüzde Eğitim Videoları, Eğitim Materyallerinden yararlanacak ve Online Sınavınızı gerçekleştirebileceksiniz.

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi Sertifikası Nereden Alınır ?

Akıl zeka oyunları öğretmenliği yapabilmeniz için gerekli akıl zeka oyunları eğitmen eğitimi ve sertifikasını Gri Danışmanlık’tan alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden katılabileceğiniz uzaktan eğitim ile yapılan, akıl ve zeka oyunları eğitmen eğitimi sertifika programı ile sizde akıl zeka oyunları eğitmeni olabilirsiniz. Hem ek gelir elde edersiniz hem de geleceğimizin teminatı olan çocukların gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey buraya tıklamak ve akıl ve zeka oyunları eğitmenlik sertifika programına katılmak.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp