iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Cevizli Mah, Zuhal Cd. No: 44 Kat: 1, Ofis:231 34846 Maltepe/İstanbul

Akıl ve Zeka Oyunları Ders Dokümanları

Akıl ve Zeka Oyunları Ders Dokümanları

Akıl ve zeka oyunları ders dokümanları derlenmiştir. MEB zeka oyunları dersi seçmeli ders olarak müfredata eklenmiştir. MEB zeka oyunları ders programı 5. 6. 7. ve 8. sınıflar için uygulamaya konulmuştur.

Akıl ve Zeka Oyunları Ders Dokümanları Nedir?

Akıl ve zeka oyunları dersi dokümanları ; akıl ve zeka oyunları yıllık plan , akıl ve zeka oyunları materyalleri ile akıl ve zeka oyunları pdf ve zeka ve akıl oyunları ders ve etkinlik kitabı olarak derlenmiştir.

2013 yılında, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından seçmeli ders haline getirilen zeka oyunları, Türkiye genelinde 140 bine yakın 5. Sınıf öğrencisi tarafından tercih edilmiştir. 2013 – 2014 eğitim yılında 6. sınıflar, 2014-2015 yılında da 7. sınıflar zeka oyunlarını seçmeli ders olarak almıştır.

Akıl ve zeka oyunları eğitici eğitimi ile sizde, görev yaptığınız okulda öğretmen olarak derslere girebilir ya da okul öncesi, ilköğretim, orta öğretim ve ya lise kademesinde egzersiz ile öğrencileri akıl ve zeka oyunları ile tanıştırabilirsiniz.

Akıl zeka oyunları etkinlikleri, akıl zeka oyunları ve akıl zeka oyunları örnekleri verilen akıl zeka oyunları eğitmen eğitimi sertifika programına katılarak e devletten sorgulanan sertifika sahibi olabilirsiniz. hakkında bilgi edinmek isterseniz buraya tıklayarak eğitimin içeriğine bakabilirsiniz.

Akıl ve Zeka Oyunları Dersi Dokümanları ve Müfredat Ve Yıllık Plan Örnekleri

Akıl ve zeka oyunları dersi dokümanları örnekleri ile akıl zeka oyunu dersine girecek öğretmenleri sınıflara göre düzenleme yapmalıdırlar. Her sınıf için ayrı egzersiz dökümanları bulunmaktadır.

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenlik Sertifika Programı Kazanımları

Akıl ve zeka oyunları eğitmen eğitimi programına katılan bireyler ;

– Zeka oyunlarını öğretebilir

– Zeka oyunları hakkında, genel kavramlar üzerinde açıklamalar yapabilir

– Zeka oyunları türleri hakkında bilgi verebilir

– Çözüm yöntemlerini uygulayabilir ve anlatabilir

– Zeka oyunları etkinliği yapabilir

– Zeka oyunları takımı seçebilir

– Verilen kaynakları kullanabilir

Eğitim Uzaktan eğitim sistemi ile verilmektedir. İnternet olan her noktadan derslere katılım sağlayabilirsiniz. Size sağlanan kullanıcı adı ve şifre ile birlikte girmiş olduğunuz ara yüzde Eğitim Videoları, Eğitim Materyallerinden yararlanacak ve Online Sınavınızı gerçekleştirebileceksiniz.

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenlik Sertifikası Nereden Alınır?

Akıl zeka oyunları öğretmenliği yapabilmeniz için gerekli akıl zeka oyunları eğitmen eğitimi ve sertifikasını Gri Danışmanlık’tan alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden katılabileceğiniz uzaktan eğitim ile yapılan, akıl ve zeka oyunları eğitmen eğitimi sertifika programı ile sizde akıl zeka oyunları eğitmeni olabilirsiniz. Hem ek gelir elde edersiniz hem de geleceğimizin teminatı olan çocukların gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Eğitime Nasıl Başlarım?

Uzaktan eğitim ile katılacağınız üniversite onaylı akıl ve zeka oyunları sertifika programına hakkında bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir ya da Hemen Bilgi Al formunu doldurabilirsiniz. Eğitime katılmak ve sertifika almak için kayıt formunu doldurmanız yeterlidir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın