iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Cevizli Mah, Zuhal Cd. No: 44 Kat: 1, Ofis:231 34846 Maltepe/İstanbul

Aile Dizimi Eğitimi Nasıl Alınır?

Aile Dizimi Eğitimi Nasıl Alınır?

Aile Dizimi, bir terapi yöntemi olarak aile dinamiklerini ve aile üyeleri arasındaki ilişkileri inceleyerek ailedeki sorunları çözmeye odaklanır. Aile dizimi terapistleri, aile içindeki sorunları, aile üyelerinin rollerini ve aile üyeleri arasındaki bağları ele alarak, çözüme odaklanırlar. Peki aile dizimi eğitimi nasıl alınır, aile dizimi sertifikası nasıl alınır inceleyelim.

Aile dizimi eğitimi almak isteyenler, öncelikle aile dizimi eğitmeni veya kurumu aramalıdırlar. Bu eğitimler üniversiteler, üniversitelere bağlı kurumlar, danışmanlıklar ve çeşitli kurumlar tarafından verilmektedir.

Aile dizimi eğitimleri hem online uzaktan eğitim hem de yüz yüze olarak sunulmaktadır Eğitimlerin süresi, konuları ve içeriği kuruma veya eğitmenin tercihine bağlı olarak değişebilir.

Kurslar, aile dizimi uygulamasını öğrenmek için pratik uygulamalar veya rol oynama gibi interaktif yöntemler kullanır. Bu sayede, öğrenenlerin teorik bilgileri pratik olarak uygulayarak pekiştirmeleri sağlanır.

Aile dizimi sertifikası nasıl alınır? Aile Dizimi sertifikası almak isteyenler, eğitimlerin ücretleri ve sertifika programlarının detayları hakkında araştırma yaparak, kendileri için en uygun eğitimi seçebilirler.

Uzaktan online eğitim şeklinde, deneyimli ve uzman kadro tarafından üniversite iş birliği ile hazırlanan aile dizimi terapisi eğitimi programına katılabilirsiniz. Eğitim programına katılabilmek için kayıt formunu doldurmanız yeterlidir. Detaylı bilgi almak isterseniz hemen bilgi al formunu doldurabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız sizlere detaylı bilgilendirme yapmak için en kısa sürede sizi arayacaklardır.

Katılacağınız eğitim sonunda e devletten sorgulanabilen üniversite onaylı sertifika alabilirsiniz. Eğitimlere internetin olduğu her yerden katılım sağlayabilirsiniz.

Eğitim Nereden Alınır?

Aile dizimi eğitimi nereden alınır? Aile Dizimi eğitimleri, üniversiteler, enstitüler, eğitim merkezleri ve sertifikalı eğitmenler tarafından sunulmaktadır. Bu kurumlardan bazıları örgün eğitim, bazıları ise online eğitim seçenekleri sunmaktadır.

Üniversite ile iş birliği ile aile dizimi sertifika eğitimi programları düzenleyen kurumlardan eğitimi ve sertifika alınmaktadır. Eğitim üniversite iş birliğinde yapılmaktadır.

Uzaktan eğitim şeklinde yapılan kurumumuz tarafından düzenlenen sertifika eğitimi programına katılarak üniversite onaylı e devletten sorgulanan aile dizimi terapisi eğitimi sertifikası sahibi olabilirsiniz. Eğitim sonunda alınacak sertifika üzerinde “uzaktan eğitim” ibaresi bulunmamaktadır.

Aile Dizimi Eğitimi Fiyatları Nedir?

Aile dizimi terapisi fiyatları hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız aile dizimi eğitimi sertifika kursu ücretleri ve ödeme seçenekleri hakkında sizlere detaylı bilgi vereceklerdir. Aile dizimi terapisi eğitimi sertifikası fiyatları hakkında detaylı bilgilere sahibi olacaksınız.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın