iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Cevizli Mah, Zuhal Cd. No: 44 Kat: 1, Ofis:231 34846 Maltepe/İstanbul

320 Saat Yaratıcı Drama Eğitimi Sertifikası

320 Saat Yaratıcı Drama Eğitimi Sertifikası

320 Saat Yaratıcı Drama Eğitimi alan her aday resmi kurum kuruluşlarda istihdam edebilme imkanı kazanabilmektedir. 320 saatlik sertifika alınacak dersin sonunda girilen başarı sınavından geçer not alabilen katılımcılar drama öğretmenliği yapabilmektedir. Hem okul öncesi dönemdeki öğrencilere eğitim verebilmek hem de ilkokul ve lise seviyesine hitap edebileceğiniz donanımlı bir kurs sistemi mevcuttur. Nitelikli bir kadro tarafından hazırlanan müfredat sayesinde alanınızda yeterli bilgiye sahip olma şansı da elde edersiniz. Drama dersleri verebilecek yetkinliğe sahip olmak için eğitim gördüğünüz bu alanda oldukça profesyonel bir akış mevcuttur.

320 Saat Yaratıcı Drama Eğitimi Sertifikası Nasıl Alınır?

320 Saat Yaratıcı Drama sertifikası derslere düzenli ve sürekli olarak katılım sağlanması gereken bir kurstur. 320 saatlik dersleri tamamlayan katılımcıların her biri eğitim sonunda başarı sınavına girmektedir. Girilen başarı sınavından geçer not alındığı takdirde her aday bu alanda eğitmenlik yapabilmeye hak kazanmaktadır. Oldukça keyifli ve aynı zamanda nitelikli bir işleyişi olan drama eğitimine herkes katılım sağlayabilmektedir. Bu alana ilgi duyan tüm adaylar rahat bir şekilde kursu tamamlayarak iş hayatına atılma şansı elde edebilmektedir.

Yaratıcı Drama Eğitimi Sertifikası 320 Saatlik Nereden Alınır?

Kurumdan kuruma göre değişiklik gösteren drama dersleri kimi okulların bünyesinde zorunlu iken diğer okullarda seçmeli bir ders olarak verilmektedir. Bu kursu tamamlayan adaylar seçmeli ve zorunlu ibaresi fark etmeksizin tüm drama derslerinde eğitmenlik yapabilmektedir. 320 Saat Yaratıcı Drama kursu oldukça keyifli bir sistemi de bünyesinde barındırmaktadır.

320 Saatlik Yaratıcı Drama Kursu Sertifikası  Ne İşe Yarar?

320 Saat Yaratıcı Drama Eğitimi alan her aday özel ve devlet okullarında eğitmenlik yapabilmektedir. Kurs sürecinin sonunda düzenli olarak derslere katılım sağlandığı takdirde her aday rahatlıkla sınavdan geçebilmektedir. Sertifika sahibi olmaya hak kazandıktan sonra nitelikli bir drama öğretmeni olabilirsiniz. Profesyoneller tarafından hazırlanan kurs içeriğinde birbirinden kıymetli bilgiler yer almaktadır. Yalnızca drama alanında değil eğitmenlik anlamında da öğrencileriniz ile kuracağınız iletişim için önemli anekdotlar yer almaktadır. Siz de gönül rahatlığı ile bu eğitime katılım sağlayabilirsiniz.

Yaratıcı Drama Eğitmenliği / liderliği Eğitimi Sertifika Programına katılarak e devlette sorgulanan üniversite onaylı Yaratıcı Drama Eğitmenlik / liderlik Sertifikası sahibi olabilirsiniz.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın