Yaratıcı Drama Sertifikası Ne İşe Yarar?

Drama Sertifikası Ne İşe Yarar?

Yaratıcı drama sertifikası ne işe yarar?. Yaratıcı Drama eğitmenliği yapmak için alınan yaratıcı drama sertifikası ile MEB’de seçmeli ders olarak egzersiz açabilirsiniz. Ayrıca özel kurumlarda yaratıcı drama eğitmeni olarak çalışabilirsiniz.

En çok eğitmen açığı Drama Eğitmenliğinde bulunmaktadır. Yaratıcı Drama Öğretmeni İş İlanları, Yaratıcı Drama Eğitmenliği İş ilanları çokça bulunur. Aklımıza Drama eğitimi ne işe yarar?, Drama kursu ne işe yarar?, gelebilir.Uzaktan Eğitim üniversite onaylı Yaratıcı Drama Eğitmenliği Sertifika Programı sonucu alacağınız Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimi Sertifikası ile Meb’e Bağlı okullarda ve Özel Okullarda Drama Eğitmeni olarak görev yapabilirsiniz. Ayrıca Yaratıcı Drama Öğretmeni İş İlanları ve  Drama Öğretmeni iş imkanları takip edilerek yaratıcı yaratıcı drama istihdam imkanlarına kavuşulabilir

 

Yaratıcı Drama Sertifikası Ne İşe Yarar?

Drama Sertifikası Ne İşe Yarar ?, Drama eğitim kursu sertifikası ile egzersiz açılabilir mi?

  • MEB’de Tüm Eğitim Kademelerinde Hayat Boyu Öğrenme Üzerinden Okullar Hayat Bulsun Projesi Kapsamında egzersiz açabilirsiniz.
  • İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Üzerinden Egzersiz Açabilirsiniz.
  • 5.6.7. ve 8. sınıflarda Yaratıcı Drama Seçmeli Dersine Öğretmen Olarak Katılabilirsiniz.
  • Yaratıcı Drama Kulübü Kurabilirsiniz.
  • Özel Kurum ve Kuruluşlarda Eğitim Verebilirsiniz.
  • Anaokulu, Kreş, Kolej, Zeka Kulübü, Özel Okul ve Benzeri Kurumlarda Eğitici Olarak Görev Alabilir, Yaratıcı Drama  Merkezi Açabilirsiniz.
  • MEB Kurumlarında 9 Sayılı Karar ve 2010/49 Sayılı DERS DIŞI EGZERSİZ ÇALIŞMALARI kapsamında egzersiz açabilirsiniz.
  • Özel Kurum ve Kuruluşlar da Yaratıcı Drama Eğitmeni Lideri  Olarak Çalışabilirsiniz.

 

Uzaktan eğitim imkanı ile internetin olduğu her yerde Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimi Sertifika programına katılarak Yaratıcı Drama Eğitmenliği Sertifikasını Kolayca alabilirsiniz.Yapmanız gereken tek şey aşağıdaki linke tıklamak

YARATICI DRAMA EĞİTMEN EĞİTİMİ SERTİFİKA  PROGRAMI HAKKINDA AYRINTILI BİLGİ ALMAK  İÇİN TIKLAYINIZ

error: Content is protected !!