Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Dökümanları

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Dökümanları

İlköğretim öğrenci koçluğu dökümanları, sbs öğrenci koçluğu dökümanları, öğrenci koçluğu dökümanları lise, öğrenci koçluğu dökümanları meb, okullarda eğitim koçluğu dökümanları, öğrenci koçluk sistemi dökümanları bu yazımızda derlenmiştir

Eğitim ve öğrenci koçluğunun uygulandığı öğrencilerde, dolayısıyla eğitim kurumlarında, akademik ve bireysel anlamda başarı yükseldiği gözlenmiştir.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sistemi, akademik başarıda, eğitim hedeflerinin yerine getirilmesinde, öğrenci problemlerinin çözümünde çözüm olanakları sunan ve bunu en kısa sürede gerçekleştirilmesi sağlanan bir sistemdir.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Eğitimi, öğretmenlerin öğrencileriyle, anne-babaların çocuklarıyla, öğrencilerin ve öğretmenlerin okul yönetimiyle iletişimlerinde pratik ve güçlü bir yol haritası sunar.

Öğrencilerle yapılan çalışmalarda kullanılabilecek Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Dökümanları

Öğrenci Koçluğu Dökümanları – Eğitim Koçluğu Dökümanları

 

Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifikası

Öğrencilerimizin gelişim süreçlerinde onlara destek olmak hayati önem taşıdığını biliyoruz. Onlara küçük yaşlardan başlayarak gerek okul yaşamlarında, gerekse aile, öğretmen ve arkadaş ilişkilerinde farkındalık kazandırmak ve bir eğitim koçu olarak yeni bir mesleğe girmek ister misiniz?

Öğrencilerin yeteneklerini erken yaşta ortaya çıkarabilir, gerçek anlamda başarılı olacakları yolda yatkınlıklarını kendilerinin keşfetmesini sağlayabilirsiniz.

Eğitim Uzaktan eğitim sistemi ile verilmektedir. İnternet olan her noktadan derslere katılım sağlayabilirsiniz. Size sağlanan kullanıcı adı ve şifre ile birlikte girmiş olduğunuz arayüzde Eğitim Videoları, Eğitim Materyallerinden yararlanacak ve Online Sınavınızı gerçekleştirebileceksiniz.

Eğitim Süresi : 100 Ders Saati

Toplu Kayıtlarda İndirimimiz Mevcuttur

ÖĞRENCİ KOÇLUĞU VE EĞİTİM DANIŞMANLIĞI SERTİFİKA  PROGRAMI HAKKINDA AYRINTILI BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

öğrenci koçluğu doküman, öğrenci koçluğu dökümanlar, öğrenci koçluğu ile ilgili dökümanlar, eğitim koçluğu doküman, eğitim koçluğu dökümanları, eğitim koçluğu ile ilgili dökümanlar, eğitim koçu dökümanları, öğrenci koçluğu evrakları, ortaokul eğitim koçluğu dökümanları, öğrenci koçluğu aylık rapor örneği, öğrenci koçluğu aylık raporu, öğrenci koçluğu belgeleri, öğrenci koçluğu rapor örnekleri, öğrenci koçluğu takip formu, öğrenci koçluğu yıllık planı, öğrenci koçluk raporu, eğitim danışmanlığı dökümanları, eğitim koçluğu raporu, eğitim koçluğu öğrenci takip formu, lise öğrenci koçluğu evrakları, ortaokul eğitim koçluğu dökümanları, öğrenci koçluğu aylık rapor örneği, öğrenci koçluğu aylık raporu, eğitim koçluğu evrakları, eğitim koçluğu kitapları, öğrenci koçluğu için gereken dökümanlar, öğrenci koçluğu kitap, öğrenci koçluğu pdf,  öğrenci koçluğu takip formu örneği, öğrenci koçluğu sözleşmesi
error: Content is protected !!