Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Dökümanları

 

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu DökümanlarıEğitim ve Öğrenci Koçluğunun uygulandığı öğrencilerde, dolayısıyla eğitim kurumlarında, akademik ve bireysel anlamda başarı yükseldiği gözlenmiştir.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Eğitimi akademik başarıda, eğitim hedeflerinin yerine getirilmesinde, öğrenci problemlerinin çözümünde çözüm olanakları sunan ve bunu en kısa sürede gerçekleştirilmesi sağlanan bir sistemdir.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifika Eğitimi öğretmenlerin öğrencileriyle, anne-babaların çocuklarıyla, öğrencilerin ve öğretmenlerin okul yönetimiyle iletişimlerinde pratik ve güçlü bir yol bulmasına yardımcı olur

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Dökümanları bir araya getirilerek bir arşiv oluşturulmaya çalışıldı.Bu dökümanları öğrencilerle yapılan çalışmalarda kullanılabileceksiniz

 

*Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifikası

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Kursu ile ile Öğrencilerimizin gelişim süreçlerinde onlara destek sağlayıp ve onlara küçük yaşlardan başlayarak gerek okul yaşamlarında, gerekse aile, öğretmen ve arkadaş ilişkilerinde farkındalık kazandırmak ve bir eğitim koçu olarak yeni bir mesleğe girmek ister misiniz?

Öğrencilerin yeteneklerini erken yaşta ortaya çıkarabilir, gerçek anlamda başarılı olacakları yolda yatkınlıklarını kendilerinin keşfetmesini sağlayabilirsiniz. Öğrencilerimizin gelişim süreçlerinde onlara destek olmak hayati önem taşıyor. Onlara küçük yaşlardan başlayarak gerek okul yaşamlarında, gerekse aile, öğretmen ve arkadaş ilişkilerinde farkındalık kazandırmak ister misiniz?

Öğrencilerin yeteneklerini erken yaşta ortaya çıkarabilir, gerçek anlamda başarılı olacakları yolda yatkınlıklarını kendilerinin keşfetmesini sağlayabilirsiniz.

Öğrencilerin konsantre olmasına, hedefe doğru biçimde yönlenmesine, zihinsel olarak rahatlamasına ve her türlü sınavlara hazırlanmasına yardımcı olabilirsiniz.

 

Bu Eğitimle;

 • Birebir eğitim danışmanlığı yapabilir
 • Kendi iş yerinizi açabilir
 • Okullarda proje başlatabilir
 • Hali hazırda var olan projelerde öğrenci koçu olarak yer alabilirsiniz.
 • Öğrenciyi geliştirecek süreçleri tasarlayacak ve bu tasarıma aileleri adapte etme becerisi kazanacaksınız.
 • Öğrencinin yaşamında ne zaman danışman, ne zaman takipçi, ne zaman motive eden, ne zaman ideal model olabileceğinizin bilincinde olacaksınız.
 • Öğrencinin yaşamındaki tüm süreçleri dengede tutabilme becerisine sahip olacaksınız.
 • Öğrencinin kişisel olarak hangi tarzda öğrenebildiğini ortaya çıkarabileceksiniz.
 • Öğrencinin zihnini ve duygusal değişimlerini takip edebileceksiniz.
 • Öğrencinin istenmeyen alışkanlıklarından kurtulmasına yardımcı olabileceksiniz.
 • Öğrencinin iletişim becerilerini artırabileceksiniz.
 • Öğrenciyi ihtiyaç duyduğunda psikolojik boyutta rahatlatabilecek ve yeni bir bakış açısına ulaşabilmesini sağlayabileceksiniz.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifika Programı Uzaktan eğitim sistemi ile verilmektedir. İnternet olan her noktadan derslere katılım sağlayabilirsiniz. Size sağlanan kullanıcı adı ve şifre ile birlikte girmiş olduğunuz arayüzde Eğitim Videoları, Eğitim Materyallerinden yararlanacak ve Online Sınavınızı gerçekleştirebileceksiniz.

Eğitim Süresi : 100 Ders Saati

Toplu Kayıtlarda İndirimimiz Mevcuttur

 

ÖĞRENCİ KOÇLUĞU VE EĞİTİM DANIŞMANLIĞI SERTİFİKA  PROGRAMI HAKKINDA AYRINTILI BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ortaokul eğitim koçluğu dökümanları, öğrenci koçluğu dökümanları eğitimhane, öğrenci koçluğu dökümanları pdf, öğrenci koçluğu aylık rapor örneği, öğrenci koçluğu aylık raporu, öğrenci koçluğu belgeleri, öğrenci koçluğu dökümanları, öğrenci koçluğu form ve dökümanları, öğrenci koçluğu iş ilanları, öğrenci koçluğu nasıl yapılır, öğrenci koçluğu ne işe yarar, öğrenci koçluğu nedir, öğrenci koçluğu rapor örnekleri, öğrenci koçluğu takip formu, öğrenci koçluğu yıllık planı, öğrenci koçları, öğrenci koçluk raporu, öğrenci koçluk sistemi programı indir, öğrenci koçu fiyatları, öğrenci koçu ne yapar, eğitim danışmanlığı dökümanları,  eğitim koçluğu dökümanları indir, eğitim koçluğu dökümanları pdf, eğitim koçluğu el kitabı, eğitim koçluğu raporu, eğitim koçluğu öğrenci takip formu, lise öğrenci koçluğu evrakları, ortaokul eğitim koçluğu dökümanları, öğrenci koçluğu belgeleri, öğrenci koçluğu ders notları, öğrenci koçluğu dökümanları indir, öğrenci koçluğu dökümanları pdf, öğrenci koçluğu eğitimi ankara, öğrenci koçluğu eğitimi fiyatları, öğrenci koçluğu eğitimi, öğrenci koçluğu form ve dökümanları, öğrenci koçluğu nasıl yapılır, öğrenci koçluğu programı, öğrenci koçluğu takip formu, öğrenci koçluğu aylık rapor örneği, öğrenci koçluğu aylık raporu, öğrenci koçluğu iş ilanları, öğrenci koçluğu nasıl yapılır, öğrenci koçluğu ne işe yarar, öğrenci koçluğu nedir, öğrenci koçluğu rapor örnekleri, öğrenci koçluğu takip formu örneği, öğrenci koçluğu takip formu, öğrenci koçluğu yıllık planı, öğrenci koçluğu, öğrenci koçluğu aylık rapor örneği, öğrenci koçluğu aylık raporu, öğrenci koçluğu evrakları, öğrenci koçluğu yıllık planı, öğrenci koçu fiyatları, öğrenci koçu ne yapar, öğrenme koçu takım çantası, uzaktan eğitim öğrenci koçluğu, eğitim koçluğu dökümanları indir, eğitim koçluğu ders notları, eğitim koçluğu evrakları, eğitim koçluğu kitapları, öğrenci koçluğu evrakları, öğrenci koçluğu form ve dökümanları, öğrenci koçluğu için gereken dökümanlar, öğrenci koçluğu kitap, öğrenci koçluğu pdf, öğrenci koçluğu takip formu, öğrenci koçluğu takip formu örneği, öğrenci koçluğu sözleşmesi
error: Content is protected !!