Size bir telefon kadar yakınız
0 544 644 9664
Dil Seçin
trende

İstanbul Sultangazi Satranç Eğitmenliği Sertifikası Kursu

Satranç Eğitmenliği Sertifikası Kursu İstanbul Sultangazi

İstanbul Sultangazi Satranç Eğitmenliği Sertifikası Kursu ile Satranç Eğitmeni olmak ve okulunuzda yada Halk Eğitim Merkezlerinde Satranç Kursu-Egzersizi açmak için yöntemli ve detaylı bir eğitim verilmektedir. Kendi okulunuzda egzersiz açmak yada Halk Eğitim Merkezinde kurs açmak için lisanslı sporcu değilseniz MEB onaylı satranç eğitmenlik sertifikası yada Üniversite onaylı satranç eğitmenlik sertifikasına ihtiyaç duyacaksınız. Satranç konusunda çok iyi olsanız bile satranç derslerine girebilmek için bu kurumlardan birinden sertifika almanız gerekmektedir.

İstanbul Sultangazi Satranç Eğitmenlik Sertifikası Devlet Üniversitesi Onaylı olup, MEB’de, Halk Eğitim merkezlerinde ve Özel kurumlarda Geçerlidir. Sertifikanız 40 saatlik olup, Satranç Eğitmenliğini kapsamaktadır. Sertifikanız ile birlikte Satranç Eğiticisi unvanını kazanmış olacaksınız. MEB ya da Özel Kurumlarda Eğitici Olabilirsiniz.

İstanbul Sultangazi Satranç Eğitmen Eğitimi Sertifika Programı MEB’de egzersiz açabileceğiniz bir programdır. Satranç Eğitmenliğini aldığınız bu kurs ile birlikte MEB’de görev yapan öğretmenlerimiz egzersiz açabilir, satranç seçmeli derse eğitici olarak katılabilir. MEB’de görev almayan eğiticilerimiz de özel kurum ve kuruluşlarda akıl ve zeka oyunları eğitmeni ya da satranç eğitmeni olarak çalışabilirler. Sertifikalar Üniversite onaylı olup uluslararası geçerlidir.

İstanbul Sultangazi Satranç Eğitici Eğitimi Sertifikası programına katılıp, Satranç Eğitmenlik Sertifikasını Alanlar, Mesleğin yeterliliklerini kazanan bireyler;

  • Devlet Okullarında
  • Özel Okullarda,
  • Eğitim ve Danışmanlık Merkezlerinde,
  • Okul öncesi eğitim merkezleri ve kreşlerde,
  • Özel Rehabilitasyon Merkezlerinde,
  • Bilim, Sanat Merkezlerinde,
  • Etüt Merkezlerinde,
  • Halk Eğitim Merkezlerinde gerekli yeterlilikleri sağlayarak çalışabilirler.

Satranç Eğitmenlik Eğitimi artık Türkiye’nin her yerinde. Online olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Kamu Üniversitesi onaylı Uluslararası geçerli Satranç Eğitmen Eğitimi Sertifikası Almak İster misiniz? Satranç Eğitmen Eğitimi Sertifika Programına hemen başvurup, Satranç Eğitmen Eğitimi sertifikanızı alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Eğitimimiz Türkiye’nin En Kapsamlı Satranç Eğitmen Eğitimi Sertifika Programıdır

SATRANÇ EĞİTMEN EĞİTİMİ Sertifikası Almak İster misiniz? Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ

istanbul Sultangazi satranç eğitmenliği, istanbul Sultangazi satranç eğitmen eğitimi, İstanbul Sultangazi satranç eğitici eğitimi sertifikası, İstanbul Sultangazi satranç eğitici sertifikası, İstanbul Sultangazi satranç eğitmenliği sertifika programı, İstanbul Sultangazi satranç eğitmenlik sertifikası üniversite onaylı, İstanbul Sultangazi satranç kursu, İstanbul Sultangazi satranç öğretmeni, İstanbul Sultangazi satranç öğretmenliği sertifikası, İstanbul Sultangazi satranç sertifikası, İstanbul Sultangazi satranç sertifikası meb, İstanbul Sultangazi satranç sertifikası halk eğitim, meb onaylı satranç sertifikası İstanbul Sultangazi, satranç akademisi İstanbul Sultangazi, satranç eğitmen eğitimi İstanbul Sultangazi, satranç eğitmenliği sertifikası İstanbul Sultangazi, satranç eğitmenlik sertifikası İstanbul Sultangazi, satranç eğitmenlik sertifikası meb onaylı İstanbul Sultangazi, satranç öğretmeni İstanbul Sultangazi, İstanbul Sultangazi satranç kulüpleri, İstanbul Sultangazi satranç eğitim merkezi, İstanbul Sultangazi okullar arası satranç turnuvası, İstanbul Sultangazi satranç antrenörlüğü kursu, İstanbul Sultangazi halk eğitim merkezi satranç kursu, İstanbul Sultangazi hem satranç kursu, İstanbul Sultangazi satranç akademisi, ücretsiz satranç kursu İstanbul Sultangazi, İstanbul Sultangazi satranç merkezi, İstanbul Sultangazi satranç klubü, İstanbul Sultangazi satranç kursları ve fiyatları, İstanbul Sultangazi satranç okulu