Size bir telefon kadar yakınız
0 544 644 9664
Dil Seçin
trende

İstanbul Şişli Çocuk Objektif Testler Uygulayıcı Eğitimi

İstanbul Şişli Objektif Testler Uygulayıcı Eğitimi

İstanbul Şişli Objektif Testler Eğitimi ile Çocuklar ile çalışan/çalışmayı planlayan meslek profesyonellerine yönelik güncel olarak kullanılan 12 ölçme değerlendirme çocuk testlerinin uygulama ve raporlama yetkinliklerini kazandırmaktır.

İstanbul Şişli Objektif Testler Eğitimi ile Çocuk ya da yetişkin danışanları psikolojik değerlendirme yapabilme becerisi ve yetkinliği kazandırmayı amaçlamaktadır. Eğitimde planladığımız çocuk değerlendirme testleri alanda aktif olarak kullanılan ve her alan mezununun değerlendirme ve çocuk veya ergen hakkında geniş bilgiye sahip olmasına katkı sağlayacak önemli testlerdir.

İstanbul Şişli Objektif Testler Uygulayıcı Eğitimi Sertifika programı sonunda, Devlet üniversitesi onaylı, Çocuk Objektif Testleri Uygulayıcısı Sertifikası alacaksınız. Objektif Testler Uygulayıcısı Sertifikası ile devlet ve özel kurumlarda Objektif testler uygulayıcısı olarak görev alabilirsiniz.

Bu Eğitime Kimler Katılabilir

İstanbul Şişli Objektif Testler Eğitimi Sertifikasını kimler katılabilir

 • Psikiyatrisler,
 • Psikologlar,
 • Psikolojik Danışmanlar,
 • Felsefe Bölümü,
 • Rehber Öğretmenler,
 • Pratisyen-Uzman Hekimler,
 • Sosyal Hizmet Uzmanları,
 • Sosyologlar,
 • Çocuk Gelişimi Uzmanları,
 • Aile Danışmanları ve Ana Sınıfı Öğretmenleri,
 • Özel eğitim Öğretmenleri,
 • Rehber Öğretmenler ve REM-RAM Çalışanları.

İstanbul Şişli Objektif Testler Uygulayıcı Eğitimi Sertifika Programına hemen başvurup sertifikanızı alabilirsiniz. Eğitim Sonunda alınan Objektif Testler Uygulayıcı Eğitimi Sertifikası, Kamu Üniversitesi onaylı olup Uluslararası geçerlidir. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

ÇOCUK OBJEKTİF TESTLER UYGULAYICI EĞİTİMİ  Sertifikası Almak İster misiniz? Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

İstanbul Şişli objektif testler, İstanbul Şişli objektif testler eğitimi, İstanbul Şişli çocuk objektif testler uygulayıcı eğitimi, İstanbul Şişli objektif testler uygulayıcı eğitimi, İstanbul Şişli çocuk objektif testler kursu, İstanbul Şişli objektif testleri sertifikası, İstanbul Şişli objektif testler eğitimi sertifika programı, çocuk değerlendirme testleri uygulayıcısı eğitimi İstanbul Şişli, çocuk değerlendirme ve dikkat testleri eğitimi İstanbul Şişli, çocuklar için objektif testler eğitimi İstanbul Şişli, çocuklarda uygulanan psikolojik testler eğitimi İstanbul Şişli, İstanbul Şişli çocuk değerlendirme testleri eğitimi, İstanbul Şişli çocuk objektif testler eğitimi, İstanbul Şişli çocuk objektif testler uygulayıcı eğitimi, İstanbul Şişli çocuk testleri eğitimi, İstanbul Şişli psikoloji eğitimleri, İstanbul Şişli psikolojik test eğitimi kursu, İstanbul Şişli psikolojik test eğitimi veren kurumlar, İstanbul Şişli psikolojik test eğitimleri, İstanbul Şişli psikolojik testler eğitimi, gelişim testleri eğitimi İstanbul Şişli, objektif testler uygulayıcı eğitimi İstanbul Şişli, psikoloji eğitimleri İstanbul Şişli, psikolojik testler eğitimi İstanbul Şişli, İstanbul Şişli çocuk testleri uygulayıcı eğitimi sertifika programı, İstanbul Şişli psikolojik test eğitimi veren kurumlar, İstanbul Şişli çocuklarda objektif testler eğitimi, İstanbul Şişli çocuk testleri uzman eğitimi, İstanbul Şişli çocuk değerlendirme testi eğitimi, objektif testler eğitimi İstanbul Şişli, İstanbul Şişli objektif testler kursu, İstanbul Şişli objektif testler sertifikası