Size bir telefon kadar yakınız
0 544 644 9664
Dil Seçin
trende

İstanbul Fatih Çocuk Objektif Testler Uygulayıcı Eğitimi

İstanbul Fatih Objektif Testler Uygulayıcı Eğitimi

İstanbul Fatih Objektif Testler Eğitimi ile Çocuklar ile çalışan/çalışmayı planlayan meslek profesyonellerine yönelik güncel olarak kullanılan 12 ölçme değerlendirme çocuk testlerinin uygulama ve raporlama yetkinliklerini kazandırmaktır.

İstanbul Fatih Objektif Testler Eğitimi ile Çocuk ya da yetişkin danışanları psikolojik değerlendirme yapabilme becerisi ve yetkinliği kazandırmayı amaçlamaktadır. Eğitimde planladığımız çocuk değerlendirme testleri alanda aktif olarak kullanılan ve her alan mezununun değerlendirme ve çocuk veya ergen hakkında geniş bilgiye sahip olmasına katkı sağlayacak önemli testlerdir.

İstanbul Fatih Objektif Testler Uygulayıcı Eğitimi Sertifika programı sonunda, Devlet üniversitesi onaylı, Çocuk Objektif Testleri Uygulayıcısı Sertifikası alacaksınız. Objektif Testler Uygulayıcısı Sertifikası ile devlet ve özel kurumlarda Objektif testler uygulayıcısı olarak görev alabilirsiniz.

Bu Eğitime Kimler Katılabilir

İstanbul Fatih Objektif Testler Eğitimi Sertifikasını kimler katılabilir

 • Psikiyatrisler,
 • Psikologlar,
 • Psikolojik Danışmanlar,
 • Felsefe Bölümü,
 • Rehber Öğretmenler,
 • Pratisyen-Uzman Hekimler,
 • Sosyal Hizmet Uzmanları,
 • Sosyologlar,
 • Çocuk Gelişimi Uzmanları,
 • Aile Danışmanları ve Ana Sınıfı Öğretmenleri,
 • Özel eğitim Öğretmenleri,
 • Rehber Öğretmenler ve REM-RAM Çalışanları.

İstanbul Fatih Objektif Testler Uygulayıcı Eğitimi Sertifika Programına hemen başvurup sertifikanızı alabilirsiniz. Eğitim Sonunda alınan Objektif Testler Uygulayıcı Eğitimi Sertifikası, Kamu Üniversitesi onaylı olup Uluslararası geçerlidir. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

ÇOCUK OBJEKTİF TESTLER UYGULAYICI EĞİTİMİ  Sertifikası Almak İster misiniz? Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

İstanbul Fatih objektif testler, İstanbul Fatih objektif testler eğitimi, İstanbul Fatih çocuk objektif testler uygulayıcı eğitimi, İstanbul Fatih objektif testler uygulayıcı eğitimi, İstanbul Fatih çocuk objektif testler kursu, İstanbul Fatih objektif testleri sertifikası, İstanbul Fatih objektif testler eğitimi sertifika programı, çocuk değerlendirme testleri uygulayıcısı eğitimi İstanbul Fatih, çocuk değerlendirme ve dikkat testleri eğitimi İstanbul Fatih, çocuklar için objektif testler eğitimi İstanbul Fatih, çocuklarda uygulanan psikolojik testler eğitimi İstanbul Fatih, İstanbul Fatih çocuk değerlendirme testleri eğitimi, İstanbul Fatih çocuk objektif testler eğitimi, İstanbul Fatih çocuk objektif testler uygulayıcı eğitimi, İstanbul Fatih çocuk testleri eğitimi, İstanbul Fatih psikoloji eğitimleri, İstanbul Fatih psikolojik test eğitimi kursu, İstanbul Fatih psikolojik test eğitimi veren kurumlar, İstanbul Fatih psikolojik test eğitimleri, İstanbul Fatih psikolojik testler eğitimi, gelişim testleri eğitimi İstanbul Fatih, objektif testler uygulayıcı eğitimi İstanbul Fatih, psikoloji eğitimleri İstanbul Fatih, psikolojik testler eğitimi İstanbul Fatih, İstanbul Fatih çocuk testleri uygulayıcı eğitimi sertifika programı, İstanbul Fatih psikolojik test eğitimi veren kurumlar, İstanbul Fatih çocuklarda objektif testler eğitimi, İstanbul Fatih çocuk testleri uzman eğitimi, İstanbul Fatih çocuk değerlendirme testi eğitimi, objektif testler eğitimi İstanbul Fatih, İstanbul Fatih objektif testler kursu, İstanbul Fatih objektif testler sertifikası